Google e-maili teenus!
#1

Loen automoto.ee\'d ühtlasi ka klubiliseks tegevuseks kus aidatakse üksteist ja soovin seega aidata järgmisega!

Google on loonud juba mõnda aega tagasi interneti põhjalise (nagu Hotmail,Yahoo jne) tasuta e-mail teenuse (Gmail) mis paistab olevat üks kõige parem tasuta e-mail teenus.Seal on 2 giga pinda ja üldse avaram kasutuse võimalus.Konks on selles,et sinna ilma kutseta registreerida ei saa! Mitmed uued kasutajad saavad ühekordselt teatud arvu kutseid mõne aja möödudes ja kui need kutsed on kasutatud siis rohkem ei saa! Mina olen õnnistatud ?? kutsega ja leian, et automotosse võiks anda ??% seega 5 kutset (tasuta loomulikult), et ots lahti saada ja siis hiljem nemad ka annavad kutseid automotosse kui vaja jne. Seega neile automoto.ee kasutajatele kes soovivad paremat tasuta teenust võiksid siia kirjutada ja siis saaksid kutsed.

Kui asjaga erimeelt või soovitusi, andke teada siinsamas!

Just a man!
Vasta
#2

Mul on ka 4 kutset üle, kui keegi tahab siis andke teada. Mis nad ikka niisama vedelevad.
Vasta
#3

Kes ilma jäävad, vaadake www.hv.ee foorumisse, seal on kutsete jagajaid küllaga.
Vasta
#4

Ma võin ka anda, mul ca. 30 kutset üle.
Kes soovib, saatku PM.

Maamees linnast.
Vasta
#5

No neid kutseid ikka jätkub, mul pakkuda 50 kutset hetkel. PM abiks.
Vasta
#6

Ja mina muretsesin, et kutseid pole!Smile
Andke siis teada kui vaja,pole siin midagi häbeneda!

Just a man!
Vasta
#7

Mul samuti ~50kutset pakkuda niisama... Smile

Kel vaja, see andku teada.

Cool
Vasta
#8

Ka ~50 kutset
Vasta
#9

Ma tegin endale ka seal kasutaja( tänud foorumikasutajale andres22), aga tahaks teada, et kus need kutsed on (mis kaustas või mis lingi all)?


Vasta
#10

rnkx Kirjutas:Ma tegin endale ka seal kasutaja( tänud foorumikasutajale andres22), aga tahaks teada, et kus need kutsed on (mis kaustas või mis lingi all)?
Ega kohe, kui konto teed, ei saa sa kutseid. Aega läheb mingi aeg enne, kui sa enne saad. Alguses jagati neid 7 kaupa (vähemalt siis, kui mina seda kasutama hakkasin), kuid siis mingi hetk sain neid 50.
Kui kutsed saad, siis saad neid saata vasakul servas olevasse kasti meiliaadressi kirjutamisega.
Vasta
#11

Aga kas neid kutseid tuleb piiratud arv või tuleb neid iga natukese aja tagant juurde?


Vasta
#12

Piiratud arv minu teada. Ja kui avalikuks läheb siis enam kutseid pole vaja.Soovitan BETA ajal ka HELP minna ja Contact ning oma soovitusi jagada!

Just a man!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne