#1

sain vana võrri,aga ei tea mis ajast,kust saaks pilte vaadata.
paak tilga kujuline.vaja korda ka teha.
Vasta
#2

mida sa õieti teada tahad? mis masinaga tegu on? mine tee siis paar pilti ja riputa need kuhugi üles.
Kui sa oma soove selgelt ei väljenda, siis peame selle postituse kahjuks kustutama. Tegu pole võrri vabateemaga.
Sul on selleks aega homseni.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

tahaks teada millega tegu ja kas sellele juppe on saada .
el. süsteem puudu,vist magnetomähis .pole tehnikaga tegeld,rohkem antiikmööbliga.tahaks rest.
võrril ka vana number küljes.homme kui jõuab teeb pildid.
Vasta
#4

pildid www.pilt.ee/rmoobel
hea kui keegi annaks nõu kuidas selle liikuma saab ja kas sellel ka mingi väärtus.
Vasta
#5

See on vanatehnika huviliste seas üsna hinnatud võrr gauja. Riia meeste toode, sul vist d4 mootoriga aga tehti ka d5 mootoriga. Soovitan jälgida Cardo tegemisi kellel just selline taastamisel ja päris korralik ülevaade töödest.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=11232

Tom.
Vasta
#6

Vaata järgi, mis aasta oma sul on. Raaminumbri viimased 2 tähistavad seda. Ma näinud 61-66 ehk 1961-1966a. Lihtsalt huvi pärast ma kõikidel \"Gaujadel\" seda vaadanud. Number asub raamitoru lõpus küljel, seal kus algab sadulatoru.
Vasta
#7

vaatasin seal sadulatoru juures viimased nr. 61
Vasta
#8

Õnnitlen! Sul olemas Gauja esimesest tootmisaastast.
Vasta
#9

järgmine nädal külastan veel seda talu, kust selle soetasin.
nüüd võrri pilguga,enne käisin seal mööblit soetamas ,aga mäletan nüüd õlipaberisse mätsitud esilaternat.
üldse oli seal seda rauakolu parajalt.vanu rattaraame 4tk.
osadel ka rattad all.kas peaks kaasa haarama.
Vasta
#10

Vene rattaraamidel kehtib seesama reegel, et raaminumbri 2 viimast näitavad aastaarvu. Kui mõni 5X või vanem siis tasub ära võtta.
Vasta
#11

rmoobel Kirjutas:üldse oli seal seda rauakolu parajalt.vanu rattaraame 4tk.
osadel ka rattad all.kas peaks kaasa haarama.

Mina olen jätkuvalt (viimased 21 aastat) igasugusest vanaaegsest jalgrattakolast huvitatud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#12

Kui seal talus vedeleb veel mõni üleliigne tagaratas ja esimese ratta rumm siis võib isegi kaupa teha.
Vasta
#13

Romka Kirjutas:Vene rattaraamidel kehtib seesama reegel, et raaminumbri 2 viimast näitavad aastaarvu. Kui mõni 5X või vanem siis tasub ära võtta.
Käisin garaazis ära ja vaatasin oma rattaraami nr ka üle: 90104, ja väiksel oli kirjutatud 66G(vene \"g\") tõenäoliselt siis 1966 aasta jalgrattaga tegemist. Selline see number siis on.
Vasta
#14

käisin seal veel korra ja tõin ära kaks jalgratast ja ühe raami.kui kellelgi huvi võib kaupa teha.
www.pilt.ee/rmoobel
mõned võrri jupid sain ka aga peab veel kolmas kord ka minema kuna seal kola palju mis läbi lapata.
Vasta
#15

kas need 2 pruuni käepidet on gaasiomad või vasaku poole omad , mul 2 pruuni gaasikäepidet, sinna teisele poole oleks vaja midagit.
Vasta
#16

vaatan järgi ja annan teada.
kui vasaku siis teeb vahetust.
Vasta
#17

gaasiomad
Vasta
#18

mul on pruune gaasikäepidemeid tajoova aga vasaku omasid on vist ainult kollaseid aga kui ma otsiks peaks leidma ka pruune kuna mul oli kunagi hereljuukas ja tolle lenksu küljes olidki pruunid, oleksid huvitatud?
Vasta
#19

kas mootor on d4 või d5?
Vasta
#20

rmoobel Kirjutas:kas mootor on d4 või d5?
Mootori marki ei saa (ma) sul praeguste piltide põhjal kindlaks teha! Kuna uuem D4 ja vanem D5 erinesid väliselt ainult hammasratta kaane ja süütekaane paksuse ning silindri alumise ääre poolest. Vt. mootori mark on kirjas Sidurikojal seespool st. ketihammasratta pool, selle ketiakitse pleki alt näed.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne