Planeta Spordile küünalt
#1

tere!

Kas oskate soovitada Planeta Spordile küünalt, proovisin motopoest soovitatud Briskiga, see kooles ära
Vasta
#2

Ah,pane peale mida tahad,ainult,et mitte pika vindiga,keerad vindi maha.Mul näiteks mingi elektrigeneraatori küünal ja käib kah,aga selle üle võib vaielda küll ja küll milline parim on.
Vasta
#3

mina vaidlen küll. sport on küünalde kohalt pirtsakas ja palju sõltub sellest, millise forsseeringuga sul mootor on. homseks leian sulle täpsed margid.

Tegin 2 aastat tagasi Boschi seeriale katsed ära. kohvipruuniks sain vaid 2 küünalt. homme siis täpsustan.
Vasta
#4

Tänud juba ette klaabu!
Vasta
#5

et vältida eksimusi teisenduste teisendustel, siis annan sulle tehase poolt soovitatud hõõgarvud Pal-i järgi. pea igas küünlaesinduses on teisenduste tabel olemas ja sealt leiad sobivad.

1) kui seib on pea alt eemaldatud, siis on PAL 14-15 (hästi sobib ka Magneti-Marelli CW8N, kust seda leida, on juba iseasi. aga ehk saab sedagi teisendada)

2) kui seib on silindripea all alles, siis PAL 14-8 (olen leidnud ka viiteid PAL 14-9-le).

Boschi seeriast võttes peaks deforsseeritud variandi küünlad jääma vahemikku W5AC...W7AC, ei leidnud kiiruga oma sellealaseid täpsemaid märkmeid üles.

Need küünlad ei kehti veelgi rohkem forsseeritud krossimootoritele.
Vasta
#6

Margus Kirjutas:Ah,pane peale mida tahad,ainult,et mitte pika vindiga,keerad vindi maha.Mul näiteks mingi elektrigeneraatori küünal ja käib kah,aga selle üle võib vaielda küll ja küll milline parim on.

VINT laulab metsas!
Vasta
#7

Lasteaed oled karuonn.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne