Rover 75
#1

mida kostate selle pilli kohta?

http://server.aia.tartu.ee/~indrek/euroo...ver_01.jpg

http://server.aia.tartu.ee/~indrek/euroo...ver_03.jpg
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Maccaroni
mida kostate selle pilli kohta?

Konsulteerisin inimesega kes on sõidu Rover\'itega tihedalt kokku puutunud. Selle mudeli kohta ainult kiitvad sõnad.
Tegu kvaliteetse ja hea Briti autoga.
Kui soovid endale osta, siis väldi 1,8 L mootorit,mis on selle auto kohta liig lahja. Kaotad kogu sõidumõnu ja ka mootor saab liigselt vatti.

Puudusteks on kallis teenindus ja varuosade väga halb saadvaus (United Motors). Alternatiiviks on ise otse Inglismaalt juppe tellida või neid Soomest hankida.

Praegu peaks suhtelislet uue auto saama kätte päris soodsa hinnaga.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#3

Thanx.
Mul endal on see auto, ostsin uuena siit, kavatsen välja vahetama hakata. Tahaks just kompida, millist arvamust siinsed kodanikud sellisest, Eesti mõttes suhtkoht harvaesinevast autost omavad.
Minu oma veab edasi BMW 2,0 commonrail TDi, on ökonoomne, võidusõiduks ei kõlba. Iseenesest on selle autoga aga selline maagia, et unustad igasuguse kiirustamise, lihtsalt kruisid rahulikult ja laisalt, naudid.
Selles suhtes sinuga 100% nõus, et kui midagi lendab, siis ootad UM´st juppi kuude kaupa nagu issandaõnnistust ja lisaks maksad kohati üle mõistuse.
Õnneks on mul vaid üks kirjeldatud kogemus õhumõõtjaga, mis hakkas aiateibaid mõõtma. Muud paar pisiasja on aga lennult lahendatud. Pole sel autol lihtsalt midagi häda olnud. Ainult sõida.

Ma tahaks just teiste kommentaare kuulda.
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Maccaroni
Selles suhtes sinuga 100% nõus, et kui midagi lendab, siis ootad UM´st juppi kuude kaupa nagu issandaõnnistust ja lisaks maksad kohati üle mõistuse.
Õnneks on mul vaid üks kirjeldatud kogemus õhumõõtjaga, mis hakkas aiateibaid mõõtma. Muud paar pisiasja on aga lennult lahendatud. Pole sel autol lihtsalt midagi häda olnud. Ainult sõida.

Kui ostajaks juhtb tulema mõni normaalne inimene, siis on olemas eestis ka alternatiivne oluliselt kiirem ja soodsam varuosade hankekaneal.
Täiesti legaalne(arve, garantii ja +18%). Kui huvi, siis siis tuleb minuga ühendust võtta.
Kahjuks on selle auto omanikeks sattunud ka igasugu \"pärdikuid\" keda klientideks ei soovita, seepärast firma nende juppide müüki eriti ei reklaami, kuna see pole põhitegevuseks.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#5

... varuvariante on alati hea teada, ma ei teadnud sellest.
aga nagu kirjutasin, olen vaid üht juppi oodanud - ca 2 kuud, teisalt vahetasid inglased (v.United Motors, kes seda täpselt teab...) selle tasuta, kuigi garantii oli lõppenud (Roverile, muide antakse vaid 1 a garantiid).
autosid on siin vaid paar-kolmkümmend. suht kallid osta. niipalju, kui olen märganud ja mõnda tean, on omanikud pealtnäha soliidsed kodanikud, mis mõttes nendega probleeme võib olla?
Vasta
#6

Tsitaat:[i]autosid on siin vaid paar-kolmkümmend. suht kallid osta. niipalju, kui olen märganud ja mõnda tean, on omanikud pealtnäha soliidsed kodanikud, mis mõttes nendega probleeme võib olla?
Teame-teame sed autode hulka (inglaste laojääk, mis siia veeti). Kuid kasitud ja lipsustatud inimene ei pruugi olla korralik klient. Kui lubadusi ei täideta või maksedistipliinist pole kuuldudtki, siis pole mõtet selliste inimestega äri ajada. Saadud piskie kasum ei kaalu üles suurt närvikulu ja rabelemist.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne