üleliigsed dokumendid
#1

minu nimel on arvel üks jawa 638 aga seda tsiklit ennast enam pole ja numbrit ka pole, kuid dokumendid on. Kas keegi oskab miskit arukat pakkuda mida nende dokumentidega teha.
Samamoodi on mul arvel ka üks vana Mazda 323 ja ka sellest pole enam reaalselt miskit järgi peale registris olevate dokumentide.
Vasta
#2

jawa 638 dokid

Küsimus kas on olemas vaid dokumendid, või on olemas ka jawa esimene pirka. Või üks raaminumbritest. Kui raami numbritega plaati ei ole. siis ei saa dokke ju enam kasutada. Samas kui on olemas mingi pirka siis oleks isegi endal huvi nende vastu. Küsiks veel sellise küsimuse, kas tegu vene dokidega?

Dokidega käib ikka kaasa tehase number, mis on masina küljes-- kuidas muidu teha selgeks teisele inimesele, et tegu on selle masianga ja need dokid kuuluvad kongreetsele masianle .

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#3

Kui on alles pirka(plaat,kus andmed peal, kinnitatud raami külge)siis olen huvitatud nendest dokumentidest!
Edasist võiks PM kaudu ajada.

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#4

dokumendid on eesti omad, aga peale paprete pole miskit, sest kunagi müüsin mootori rikkega jawa ja leppisime kokku et kui ostja korda saab siis vormistame papred ja peale seda pole ma sellest ostjast mitusetu aastat miskit kuulnud - järelikult polnud tal neid papreid vaja. Ja nüüd ma ei teagi kas mul on mõtet neid pabereid hoida või mis ma nendega tegema peaksin.
Vasta
#5

No dokkide vastu oleks huvi küll, kui Eesti omad (sinised või rohelised?). cavallo@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne