Tundmatu numbrimärk
#1

Tere!
Leidsin vanaema juurest kolahunnikust ühe numbrimärgi. Selle mõõdud on ligikaudu 7,9 *12,9 cm. Ta on valget värvi, tal on mustad peale värvitud numbrid( ei ole sisse valtsitud), viis tükki. Siis jookseb tal alt vasakust nurgast ülesse paremasse nurka roheline ligikaudu 1,5 cm lai roheline triip. Ta peaks olema kas jalgratta või mootorratta numbrimärk, sest tal on otsa needitud selline klamber, millega peaks saama selle raami külge kinni tõmmata.


Vasta
#2

Tegin arvutil joonise, et arusaadavam oleks. Joonisel on mõõtmed veidi valed(numbrimärk on veidi kõrgem) ja numbrite font on veidi teine.

Aadress


http://www.pilt.ee/photo/425856/8752007/


Vasta
#3

Jalgrataste küljes selline käiski. Teatud perioodil ka väiksemakubatuurilistel mopeedidel/võrridel. Olen kohanud Gauja registreerimistunnistust sellist tüüpi numbriga.

Indrek

PS mida Sinu allkirja juures tähendab, et võrri kubatuur on 45ccm. Minu jaoks on alati jäänud arusaamatuks võrri mõiste ning selle eristamine näiteks abimootoriga jalgrattast ja mopeedist. Lihtsalt tänane õiguskeel sellist terminit nagu võrr ei tunne. Ehk seletad Sina mulle vähemalt seda kubatuuri asja.
Vasta
#4

OT võrr on ilma käikudeta 45ccm kubatuuriga sõiduk. Sinna alla läheb ka abimootoriga jalgratas. Mopeedid on need alla 50ccm kubatuuriga masinad kokku. See on ainult minu arvamus.

Jätkates teemat. Mis aastast selline numbrimärk võib olla ja kas sellel mingi väärtus ka on.


Vasta
#5

Gajua küljes käis vist teistsugune number, mis nägi välja selline:
[Pilt: Pilt010.jpg]
Sellel olid numbrid ka sisse valtsitud.

See number mis ma leidsin oli aga teistsugune.
Numbrid polnud sisse valtsitud.
Äkki see number mis ma leidsin oli mingi vanem number või ajutine number?


Vasta
#6

Kas keegi äkki teab?


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne