Kas Moskvits 2140 uksed lähevad Moskvits 412-le?
#1

Kas keegi oskab öelda, kas moskvits 2140 uksed lähevad moskvits 412 (moskva tehas) Tean et ukselingid on teistsugused aga kas muu istub või ei?
Vasta
#2

peaks istuma küll
Vasta
#3

Kui erve uks ei lähe, siis vähemalt ukselingid peaks küll minemaToungue (olen kombil näinud, a neil aukudel suurt vahet ei tohiks olla)
Samas pole ma kindel, äkki oli sel aparaadil terve tagauks 2140.

Maamees linnast.
Vasta
#4

andris Kirjutas:Kui erve uks ei lähe, siis vähemalt ukselingid peaks küll minemaToungue (olen kombil näinud, a neil aukudel suurt vahet ei tohiks olla)
Samas pole ma kindel, äkki oli sel aparaadil terve tagauks 2140.

Ukselinkide augud on ju hoopis erinevates kohtades. 2140-l kumera osa peal, 412-l küljerandist allpool, sileda osa sees, või siis päris üleval(vanema tüübi omadel, nupuga). Aga uksed on vahetatavad küll.

Olen ise näinud sõitvat mosset, millel kõik kolm erinevat ukselingitüüpi esindatud ja iga uks oli erinevat tooni punane.
Vasta
#5

kui tahad 2140 uksi panna 412le siis pead ukse piiraja ka ära vahetama (kere küljes).
Vasta
#6

Mul muidu see vana tüüp 412 nupuga ukse linkidega. 74a
Vasta
#7

Aga kas ei oleks parem variant hankida ust oopis mõne teise Moskva 412 küljest või oopis Moskva Kombilt?

Maamees linnast.
Vasta
#8

andris Kirjutas:Moskva Kombilt

Kombit tehti ainult Izhevskis.
Vasta
#9

pppp Kirjutas:
andris Kirjutas:Moskva Kombilt

Kombit tehti ainult Izhevskis.

Ja pealegi on Kombi uksed teise kujuga, st kandilise aknaraamiga.
Vasta
#10

See nuppudega on AZLK tehase oma ja võib minna ilma igasuguse lõikumiseta. (2140 on traadist uksepiiraja)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne