K750 kiire neljas käik
#1

Kas K750 käigukasti on võimalik panna kiiremat neljandat käiku? Kust neid hammasrattaid saab?
Vasta
#2

On küll võimalik. Hammasrattad teeb treial.
Olen ise ühel K750 neljanda käiguga nii teinud ning asi üldiselt toimis, kuigi ringi tuleks teha kõik käigud. Probleem tekib kolmandalt neljandale vahetusega- läheb raginaga. Tuleb ära õppida õigesti lülitama. Tegin kolmanda ja neljanda vahele lisaks vabakäigu. Kolmandalt tuli panna korraks vabale kuni mootor rahunes ja siis läks neljas ilusti.
Hammasrataste hammaste arvusid ei mäleta aga arvestatud sai nii, et need mootoripöörded mis olid 60km/h (tehase soovituslik max kiirus) oleksid kiirusel 90km/h.
Vasta
#3

Joakim12 Kirjutas:Kas K750 käigukasti on võimalik panna kiiremat neljandat käiku? Kust neid hammasrattaid saab?
Aga kas ei aita kiirem reduktor (à la miilitsa M)?
Vasta
#4

jah kiiret reduktori jammasrattaid on ju eraldi müüa. paps mul ostis eelmine aasta ja maksid nneed 1200 eekiSmile
Vasta
#5

Romka, kas K750 hammasrattad on dnepri omast erinevad? minu Dnepraalil on dnepri käigukast, ning seal sees on poest ostetud kiire neljanda käigu hammasrattad.
Juhul kui need hammasrattad on samad, siis tuleb pöörduda lähimasse motopoodi.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

Kas tagurpidikäiguga käigukast on K750 oma või dnepri oma. Kas Dnepri, Uraali ja K750 käigukastid sobivad üksteise mootorite külge?
Vasta
#7

isandpauk Kirjutas:Romka, kas K750 hammasrattad on dnepri omast erinevad? minu Dnepraalil on dnepri käigukast, ning seal sees on poest ostetud kiire neljanda käigu hammasrattad.
Juhul kui need hammasrattad on samad, siis tuleb pöörduda lähimasse motopoodi.
Kuna tegelesin asjaga palju aastaid tagasi, siis täpselt ei mäleta. Kindlalt meeles, et erinev on M72 käigukast.
Joakim12 Kirjutas:Kas tagurpidikäiguga käigukast on K750 oma või dnepri oma. Kas Dnepri, Uraali ja K750 käigukastid sobivad üksteise mootorite külge?
Vene värk üldiselt selline, et sobivad omavahel kõik. K750le pressib veidi pikema tagurpidikäiguga Dnepri kasti vahele küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne