Teema on suletud

NB! M 401 omanikud!
#1

Järva-Jaani vanaautode varjupaigalt palus abi hr. Märt Meos,
teatrietenduse „Põrgu värk” produtsent, sooviga saada suveetendusteks kasutada M 401-te. Ei pea olema korras, võib olla vrakk, roostes, aga rool ja rattad peaksid liikuma vabalt. Ilma mootorita, et laterna(te) taha saaks paigaldada projektori(d). On nendel etenduses sees ja kindlasti teda ei lõhuta. Vaja oleks teda alates 20. juunist kuni 8 augustini. Seega saaks keegi kasvõi oma pooleliolevat projekti eksponeerida ning tõenäoliselt ka finantse projekti jätkamiseks. Oodatud on ka foorumlaste info mõne sellise potentsiaalse isendi omaniku kohta. Kahjuks ei saa meie oma eksponaati nii pikaks ajaks varjupaigast ära anda. Hr. Märt Meos´i GSM : 56 685 880

ETENDUSEST:

MTÜ R.A.A.A.M. koos sama meeskonnaga, mis tõi lavale Konrad Mägist jutustuva etenduse “Külmetava kunstniku portree” on ette valmistamas suveetendust kunstnik Eduard Wiiralti elust ning tema ühe tuntuma teose \"Põrgu\" sünniloost.
Dramaturg Mart Kivastik, lavastaja Hendrik Toompere jr, kunstnik Ervin Õunapuu, näitlejad Mait Malmsten, Sulev Teppart, Raimo Pass, Tiit Sukk, Jan Uuspõld, Harriet Toompere, Hendrik Toompere jr jt
Lavale astuvad lisaka Wiiraltile veel eesti kultuuriajaloo suurnimed nagu F. Tuglas, A. Tassa, N. Triik, Ado Vabbe, Konrad Mägi, Anton Starkopf jt.
Etendust mängitakse 2005 suve jooksul 15 korda Viinistu kunstimuuseumi territooriumil asuvas vanas katlamajas, mis on ümberehitatud spetsiaalselt kulturiürituste läbiviimiseks.
Nagu ka mitmed varasemad MTÜ R.A.A.A.M. projektid, ületab kavandatav suveetendus traditsioonilisi kunstiliikide piire.
Samaaegselt etenduse toimumise ajaga saab Viinistu kunstimuuseumis olema erinäitus Wiiralti töödest, kus on kavas eksponeerida ligi 100 tööd – seega saab etendus olema ühendatud Wiiralti näituse külastamisega.
„Põrgu värk” esietendus 9, juulil, etendused veel 10, 16, 17, 23, 24, 27, 28, 29, 30 juuli 4, 5, 6, 7. august.







#2

mosset pakkuda ei ole aga imestust väärib härraste teatrikunstnike kindlameelsus just m401- e enda kasutusse saada. olen nagu aru saanud, et m400 eelmainituga üpris sarnane on, ning et enamik säilinuist niikuinii rohkem või vähem segaverelised on. ja kui veel vrakki neid rahuldab, pole tõenäoliselt mingit vahet, kas käiguvahetus originaalis põrandalt või roolisambalt on käinud jne.....

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
#3

ka:rel Kirjutas:mosset pakkuda ei ole aga imestust väärib härraste teatrikunstnike kindlameelsus just m401- e enda kasutusse saada. olen nagu aru saanud, et m400 eelmainituga üpris sarnane on, ning et enamik säilinuist niikuinii rohkem või vähem segaverelised on. ja kui veel vrakki neid rahuldab, pole tõenäoliselt mingit vahet, kas käiguvahetus originaalis põrandalt või roolisambalt on käinud jne.....

M 401 oli minu tõlgendus. Nii, et : \"NB! M 400/401 omanikud!\"
#4

Et julgustada potensiaalseid vrakipakkujaid, võin sellel peaaegu iga päev õrnalt silma peal hoida, kuivõrd on mul omale sinna suveks töökoht räägitud.

Pots ja postivahe.


#5

Hmm. peab mõtlema.
Mul küll romuks ei kvalifitseeru kohe kuidagi mitte ja mootor on ka peal, aga kas see segab, see ju keskel ja tuled on eemal. Mootor ja pidurid küll ei tööta, aga nagu aru saan, siis see ei oma tähtsust. Iseasi, kuidas selle transa ja valve orgunnitakse. Kes garanteerib, et midagi katki ei tehta. Reeglina on alati kõik suured lubajad ja kui miski jama, siis pole keegi süüdi.
Usun, et mingi väga raske garantii ja rendilepinguga ehk saab mind nõusse.

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
#6

Mul on pakkuda üks 400. Asub Läänemaal ja mootorit ei ole. Samas ei ole ka kapotti ja nina ees aga need võiks sinna isegi aretada kui väga vaja on. Kui on soovi siis andke neti kontaktid või kontakteeruge ise neti teel, netis oleks parem asja arutada. Ja autost veel niipalju, et rattad on all ja kummid saaks ka võibolla täis ja roolimehhanism peaks ka toimima kui välja arvata, et rooli ennast lihtsalt pole. Ja üks pisike puudus on veel, tagaaken on puruks läinud aga muud aknad on enamvähem ees. Istmetega on ka lood nagu on aga neid saaks ka võibolla natuke sättida. Igaljuhul kui hea pakkumise teete siis võib isegi kaubaks minna.
#7

Võtsin kontakti, selgus, et masin peaks olema suht viisaka olemisega ja välimus võimalikult komplektne. Tuled-liistud küljes ka mingid istmed sees, Mootorit peale ei tahetud, kergem liigutada. Mõtlesin natuke ning otsustasin anda enda oma laenuks. Vaadati üle ja leiti et sobib.
Kaubad koos teema võib lukku panna.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne