Mopp jätab vahele
#1

on lugu nii et sõidan, sõidan siis ääb seisma ca 2 secci seisab lääb kaima jälle.... kui seisad kauem siis saab jälle natuke aega korralikult sõita...n kas viga võib olla, et ta ei saa vahepeal bensiini kätte, sest kui kraan lahti tehga hakkab tilkuma ja kui se nali oli siis ei tilkunud enam..... umbes 10 mindipärast hakkas jälle jooksma...
Vasta
#2

Tee toitesüsteem enne korralikult puhtaks kui siia abi tuled küsima. Arvatavasti Sul kraan umbes.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Kruvi kraani settepott küljest ja puhasta see ja seal olevad filtrid.


Vasta
#4

Mul oli umbes sama viga ja siis oli asi selles, et paagis oli vaakum. Mul oli selline juhe kust paaki õhk läks umbes.
Vasta
#5

lase kompressoriga karpa ja bensu voolik läbi ja kui ei aita sis kontrolli et süüde ikka õige oleks Wink
Vasta
#6

See kraani umbe minek on üldiselt sagedane värk igast vene aparaatidel - kõige hullem on see, et sellest asjast ei saa kohe arugi, mudkui juperdab katsu siis aru saada mis see siis on - enda säärekale komplekteerisin ise uue kraani, ei mingeid jamasid enam, läks maksma umbes 40Kr Cool
Vasta
#7

kui toitesüsteem on puhas ja ikka veel jamab, siis soovitan sul vaadata kas sul massi saab ikka korralikult. endal oli ka selline jama, koguaeg mõtlesin et toitesüsteem jukerdab, aga lõpuks tuli välja et massi juhe oli liiga nõrgalt kinni.
Vasta
#8

minu iz56-le sain uue paagi peaaegu tasuta, see ka mingi prügimäelt sõbral leitud ja enne ei saanudki normaalselt sõita kui ~ 15 korda oli seda ja kraani korduvalt puhastaud (bensiiniga loputamisest oli kasu ainult 10km, sis tõmbas jälle mingi tüki kraanile ette)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne