Mercedes 280 SL Roadster (R107)
#1

Tegu siis lahtise 107-kereseeria Mercedesega aastast 84.
on hõbedane, sinine sisu ja riidekatus, kõvakatus.
Tehnika, kõik on täiesti ok, välimus samuti. Üksikud iluvead leidsime:
Riidekatuse kileaknad on seistes jäigaks ja tuhmiks läinud, 2 pragu oli, present on nagu uus - seal pole pleekimismärkegi;
Armatuur tahtis pisiremonti (päike!!!), see on nüüd juba korras.
Veel nokitsetakse ta kallal - varsti saab pilte näha.

Talvel ei sõida.

Palju selliseid Eestis olla võiks?
Ise olen näinud 1 kollast Tallinna lähistel ja kuulnud 1 hõbedase Ameerika variandi olemasolust samas kandis.
Vasta
#2

Kood:
Palju selliseid Eestis olla võiks?
Lõhmusel on tumesinine, siis peaks Tallinnas veel 2 tumesinist cabriot olema. Musta olen näinud, hõbedasi, tumerohelist, kollast.

On sul usa variant? Pilte?
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wax
Lõhmusel on tumesinine, siis peaks Tallinnas veel 2 tumesinist cabriot olema. Musta olen näinud, hõbedasi, tumerohelist, kollast.
On sul usa variant? Pilte?

no siis on neid ju terve hulk siin. huvitav, et pole näinud, on nad korralikud, liiguvad?
minu oma on Euroopa variant.
Vasta
#4

Sul on ilus auto.
Selliseid on siinmail ikka natuke õnneks, ark-ist võib ju järele küsida, kui huvi suur.
Üks kollakas on minuarust müüa union auto platsil, või noh- seisab seal putka kõrval vähemasti.
Üks kollane on veel siuke us-specs, pruuni katuse, laiade poleeritud küljeliistude ja pakiraamiga pagassiluugil.
Siis üks must us-specs on sealsamas lähedal Paldiski maanteel, vähe räbalas olekus, aga mootor (4.5) olevat korda tehtud vähemasti.
Tee siis pilti ja näita meile ka.
Smile
Vasta
#5

nädala lõpuks peaks maalritööst tulema. nii lubati. kui järgi lähen võtan digifotoka kaasa, teen mõned jpg´d.

järgmisena katsub katuse kätte saada ja vaatab, mis neist aknakiledest saab. vanad on tõesti jube tuhmid + kahel on voldikohtades pisikesed praod, nagu kirjutasin. sõbrad on soovitanud lasta purjetöökojas uued korralikud kiled sisse õmmelda. või soovitab keegi midagi muud selleks?

Vot! - originaalraadio huvitaks mind. kust seda võtta? mingi mõttetu Grundig on sisse topitud.
Vasta
#6

V22rtauto!
Kaua oled omanud ja mis ajast see auto Eestis juba on?
Vasta
#7

paar viletsat pilti, DV reprod tavafotodest:

http://www.album.ee/?o=300019050

http://www.album.ee/?o=200286876

http://www.album.ee/?o=200286877




... miks ei saa neid otse postituses näha?

auto tuli novembri lõpus.


album.ee ei lase pilte linkida otse. Jansa
Vasta
#8

Tallinna lähistel on Tabasalus üks kollane (seda sa vist mõtlesid ). Isend on siga heas korras, omanik hoiab teist kui silmatera kuna ei ole näinud teda üle 80km/h sõitmas. Hea et selliseid väärt masinaid hoitakse ja austatakse siin MaarjamaalSmile
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Maccaroni
- originaalraadio huvitaks mind. kust seda võtta? mingi mõttetu Grundig on sisse topitud.
On sul aimu, misuke see originaal olema peaks? Mingi ajani pandi Blaupunkte, tõenäoliselt ka -84 veel.
Suur võimalus midagi leida on turg- ise leidsin sealt (vähemasti see, mille leidsin, oli üks võimalik option, milline tegelt alguses oli- ple aimu).
Puhtalt joppamise värk- tavaliselt peetakse selle aja raadioid väärtusetuks kräpiks ja eriti müüa ei proovitagi.

Neid aknaid originaalina ei ole mõtelnud tellida? Mina läheks vast seda teed.
Vasta
#10

arvan, et kui tellima minna, siis annab tellida komplektset riidekatust. kileaknaid on sinna sisse õmmeldud ja vaevalt neid eraldi pakutakse. samas auto originaalkatuse riie näeb välja nagu uus. küsin silberautost, aga ilmselt vaatab parima õmbleja, kes teeb sellise töö, et silmaga vahet ei teki.
armatuuriga oli umbes sama teema. oleks sellegi võinud uue tellida, kuid lasin restaureerida. ma ei tea kuidas seda tehti, aga peale vaadates näib see nüüd lihtsalt uus ja veatu. ja võttis aega nädala.

kaasatulnud raamatus on näha armatuuris kahe suure nupuga raadio, umbes Ziguli 2103 raadio sarnane. kassetiauk on seal vist ja selle all kanalinupud, joonispildilt ei saa täpselt aru, mis riist on. tuhlan veel netis.
äkki on 123 originaalraadio midagi sarnast - seda võib teoreetiliselt siit ka otsida.

ajasin segamini - see ongi Blaukar, Heilbronn RCC24 RDS-EON digiraadio/kassetikas - suht mõttetu. välja vahetan ta niikuinii. kui leiaks aga selle kahe suure nupuga riistapuu, siis paneks kindlkalt selle.

auto tuli maalrite käest iluravist, sõitsin eile pisut :-). igast asendist oli tunda, et see pole talveauto - niiet ootame aga suve!!!
Vasta
#11

Krt, ma ajasin ise ka segamini- Becker tahtsin öelda, mitte Blaupunkt.
Aga Blaupunkte pisteti ka väga paljudesse saksa autodesse.

Siukse lingi leidsin: http://studio15.uib.es/tenda/stock.html

107 kohta peaks netis päris palju tarkust olema, kindlasti leiad pisukese otsimise järel õige.
Hinnad on muidugi teine teema.
Smile
Vasta
#12

Becker on teada - kusjuures hea pill. kust aga võtta selle ajastu Beckerit?
mõtlen, kui keegi juhtub lugema, kes oskab juhatada, siis oleks väga tänulik. või kui kellegil on ülearune 80-ndate originaalraadio vedelemas, siis samuti. isegi rikkega võib kaubaks minna - vast annab üles putitada. välimus peaks korralik olema.

tegin täna hooldustiiru. kui oled tänapäevaste asjadega harjunud, siis tundus ikka paras kits küll. all on pirelli winter lamellid, kuid pidamine lumel/jääl oli kolm miinus - nagu suvekummiga lase. kuidas saab muidu suht raske auto nii kuradi kerge tunduda, paneb kukalt kratsima. niiet kruisisin rahulikult. pakkus head õdusat olemist talvekülmas - soe ja oma aja kohta üllatavalt vaikne masin.

resümee - sõiduomadustega ei suuda see 70-80´ndate ime pakkuda seda, mida silmale, aga see viimane korvab esimese ka mitmekordselt.

digivideoga tegin pilte, homme vaatan-töötlen, kui sai asja, panen välja.
Vasta
#13

Ok, ma vaatan, sa püüad kb kaudu ka raadiot leida. Kui huvi pakub, ma võin sulle oma Beckeri ära anda. Suure Asja huvides Smile.
Nimi on siis Becker Europa Kurier, SA kood 257, pandi vähemasti W123 ja W116-tele, W107 kohta ei tea. Pärineb küll mida tõenäolisemalt 70ndate lõpust, a mine tea.
Katsu kapoti alt see tahvlike üles leida, kus peal kõik need koodid on, siis saad netist otsima-võrdlema hakata. Vbla polndki raadiot alguses Toungue
Vasta
#14

see sul väärt masinToungue
muide alles nägin siin tallinna peal yhte valget liikumas!!!
Vasta
#15

Minul on 350 sl 82a kabriolet must.

Mini chopperi mees!
=) Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne