Palun abi, seoses pukseerimiskolmnurgaga
#1

Kui kellegi juhtub olema tartukandis pukseerimis kolmnurka millega oleks võimalik mosset vedada, ja tal oleks võimalus mulle seda reedesel päeval (27. Mai 2005 e. R27.05.05) laenata, oleksin üli tänulik, sest häda väga suur.

Kõiki vastajaid ettetändes:
Jaanus
56666550
jaanus.paaver@mail.ee
Vasta
#2

Olen sama asja otsinud (ka mosse jaoks) aga paraku ei ole leidnud. Ilmselt tuleb ikka ise kokku keevitada. Järsku on kellelgi mingeid jooniseid või nõuandeid selle kolmnurga valmistamiseks?
Priit

PS Kui kellelgi on üle, siis võiks muidugi pakkuda. Ja samuti sobib ilmselt vana autokäru, millelt oleks võimalik tiisel ära lõigata.
Vasta
#3

Pakun pukseerimiskolmnurka hinnaga 200kr,juuurde tuleb osta haakeseadeldis,millega kinnitada munaka külge,mis maksab veel ca 250kr(kinnitatav poltidega).
Haakeseadeldis on praegu teise asja küljes käigus.Seda pukseerimiskolmnurka ilma haakeseadeldiseta on võimalik kasutada vaid silmus tüüpi haakeühendustega(Uazid ja veomasinad).
Vasta
#4

Olen näinud kuidas Tallinnas kino \"Kosmose\" juures ühte vanemat 412 Mosset veeti sellise kolmnurgaga MB sõiduauto järgi. See ka ainus kord kui on õnnestunud näha Mosse vedamist \"kolmunurgaga.\" Aga see mosse oli korras ja nägi ilus väljaCool
Vasta
#5

Kolmnurk täiesti olemas aga asub Tallinnas.
Saatmise võimalus minul puudub, kui keegi järgi tuleb saab laenata

Tarmo
5014308
Vasta
#6

Mul selline kolmnurk olemas, aga Zigullile. Sellega nüüdsete EURO seaduste järgi võib autot vedada? See kolmnurgaga vedamine oli vanasti suht moes, näiteks mul isa ei toond pea kunagi Soomest üht Zigulli, alati oli kolmnurgaga teine tagaSmile.
Vasta
#7

Eestis kehtib Eesti liikluseeskiri.

http://www.autonet.ee/liikluseeskiri.php?peatykk=22

Natuke üle hakkab viskama see pidev soigumine et euro seadused ja euro seadused. Internetis on kogu info olemas, võta ja otsi. Sinu laiskus ei ole euro, vaid sinu enda probleem.
Vasta
#8

Eurost nii palju, et näiteks Hispaanias on auto pukseerimine köiega üldse keelatud. Seeeest on 90% autojuhtidest lahkesti nõus teist autot oma auto ninaga lükkamaSmile
Üsna naljakas esimesel korral.
Vasta
#9

Kui pikk võiks olla veokolmnurk Lada jaoks? On mingi loogika mida jälgida (nt pikem on parem ? Wink).
Vasta
#10

Pikema kolmnurgaga on parem manööverdada tagaurdades, seaduse osas ei oska öelda kui pikk võib olla. Endal on 1.30m pikk kolmnurk, pole veel sinikuubedele sellega silma alla sattunud. ptui, ptui, ptui Big Grin
Vasta
#11

(23-12-2013, 16:33 PM)ToMm Kirjutas:  Kui pikk võiks olla veokolmnurk Lada jaoks? On mingi loogika mida jälgida (nt pikem on parem ? Wink).

Liiga lühike (nt. meetrine) võib kõrguste vahe tõttu hakata vedava auto peput kergitama. Tekib käärimineku oht. Eriti kerge tagumikuga veduki puhul järsema pidurdusega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#12

(23-12-2013, 17:35 PM)nissan.pickup99 Kirjutas:  Pikema kolmnurgaga on parem manööverdada tagaurdades, seaduse osas ei oska öelda kui pikk võib olla. Endal on 1.30m pikk kolmnurk, pole veel sinikuubedele sellega silma alla sattunud. ptui, ptui, ptui Big Grin
Liiklusseaduse järgi ei tohi jäik lüli olla pikem kui 5m, 1.3m seega poisikeSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne