iz krossiraam
#1

Mul selline mure,et kas kellegil ei ole müüa iz krossiraami.Ja kas sinna oleks võimalik peale panna jawa mootorit?
Vasta
#2

Minuarust pani Vootele Jawa mootori IZ-i raamile,otsi peaks olema.
Vasta
#3

ma väga kahtlen,et keegi sulle iz krossika raami müüa tahab-seda ma juba olen küsinud, aga cz raami saab kah väga odavalt kätte
Vasta
#4

kas cz raamile läheb jawa mootor
Vasta
#5

ei tea,a ega cz 500 mootor mitte väiksem ole, kui jawa oma!!!
Vasta
#6

Ma nägin kuskilt kuulutuste seast, et Vootele müüb oma krossikat.
Ehk oli börsis.


Vasta
#7

4500 oli vist jah ja ilma mootorita 3500, nii,et võta temaga ühendust
Vasta
#8

No mul on nt 125cc minski raamile peale pandud iz planeta 3 mootor ja
japi mootor ei tohiks olla eriti suurem olla , kui planeta mootor.
Sa pead naguinii raami ümber tegema (vähemalt mootori kinnitused), et mootor peal passiks...

Ja minu arvates on raami eest natuke palju 3500 eek... selle raha eest soovitaksin osta pigem mõne lääne ratta raami...
Vasta
#9

liru Kirjutas:Ja minu arvates on raami eest natuke palju 3500 eek... selle raha eest soovitaksin osta pigem mõne lääne ratta raami...

Ega mootorratas ei koosne ainult raamist ja mootorist.

Pealegi oli kogu muu süsteem seal heas korras ja selle masina kallal oli vaeva nähtud.


Vasta
#10

mis muust süsteemist sa räägid- kui mootor ära võtta, ega sis sinna jäeta juhtmestikku ega muid tilbendisi-raam on raam- aga jah 3500 oli veits palju,muidu oleks mina juba võibolla ära ostnud!!!!
Vasta
#11

muideks ei märkanud ma mingeid muudatusi ,mida ta oleks raamil teinud-ta pani aint mootori peale.....teiseks oli raami alghind(tema sõnul) 6 korda väiksem
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne