milleks oli mõeldud pannonial aku???
#1

oli aku minu omal,aga siiamaani pole mul seda vaja läinud(aku oli k.korvis äkki sellega seotud)??kõik paistab nagu orig.

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#2

Mul ka pannonia ja aku oli mul küljepeal asetsevas panipaigas, kus ühelpool oligi aku ja teisele poole sai panna isiklikke asju.
Mul on aku juba \"sajandeid\" vana aga ei tea milleks vaja on. Aga juu siis on vaja kui ta sinna on pandud.
Vasta
#3

Üks teadjam teadis rääkida, et aku küljekarbis on selleks, et masin vastaks nõuetele (et välja surres mingidki tuled säiliks jms.)
Vasta
#4

aku lihtsalt selleks et tuledele stabiilsemat voolu anda.Millegiks teda vaja pole muuks.
Vasta
#5

Muud otstarvet ei ole kui paneb tööle parktuled, piduritule ja signaali. Äkki eelpostitaja põhjendaks kuidas ta seda voolu stabiilsemalt annab?
Vasta
#6

Generaator annab ju erinevatel pööretel erinevat voolu.Aku lihtsalt annab tuledele ühtlasema suurusega voolu et nad nii kähku läbi ei põleks.
Vasta
#7

Kui nüüd natuke täpsemalt elektriskeeme uurida, siis ei leia akul mingit seost täis ega ka lähituledega. Mõeldud on ta kasutamiseks parktulede puhul, juhul kui masin seisab ja voolu ei toodeta.
Vasta
#8

koger666 Kirjutas:Generaator annab ju erinevatel pööretel erinevat voolu.Aku lihtsalt annab tuledele ühtlasema suurusega voolu et nad nii kähku läbi ei põleks.


**vihje**
pingeregulaator
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne