Kuidas saada vanurit arvele?
#1

Tegemist siis mosuga, aastast umbes 50. Dokemente pole.

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta
#2

Me ei ole siin ARK-i suuvoodrid. uuri www.ark.ee või helista sinna.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Käik nr.1 - pöördu probleemiga lähimasse ARK büroosse või punkti.Kui sealt kukele saadetakse, siis ARK keskuses registreerimisosakonda. (S.Vill tel: 6201225 - ARK kodulehelt ).
Vasta
#4

isandpauk Kirjutas:Me ei ole siin ARK-i suuvoodrid. uuri www.ark.ee või helista sinna.

aargh. Kas ma olen eile sündinud, et ei tea, kuskohas autosi arvele võetakse?
Nemad nõuavad ostu-müügi ja omandiõigust tõendavaid sokumente. Ei saa aru, kas ma pean need ise välja mõtlema.
Arvasin et siinsed mehed on sellistes asjades kogenumad ja saavad aidata nõu ja jõuga.
Senimaani tundub et kõige lihtsam on võtta arvele üksikkorras valmistatud sõidukina, selles on vähemasti kogemused juba olemas. On veel mõtteid?

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta
#5

Üksvahe oli selline teema ,et vormistad leiu masinana.Et metsast leidsid .Teed pildid (sammalt ja lehti peale)kohapeal ja siis kodus ja siis ARK-i ja siis saad tõelist .... mõnu tundma kui ükskord sama masina rooli keerad.Hästi pikk tee aga saab hakkama(vähemalt 7 aastat tagasi sai sedasi proovitud).JÕUDU
Vasta
#6

MAV Kirjutas:[quote=isandpauk]
Me ei ole siin ARK-i suuvoodrid. uuri www.ark.ee või helista sinna.

aargh. Kas ma olen eile sündinud, et ei tea, kuskohas autosi arvele võetakse?
Nemad nõuavad ostu-müügi ja omandiõigust tõendavaid sokumente. Ei saa aru, kas ma pean need ise välja mõtlema.

Pane mõte tööle- leiad mõne sõbra, kellega varaua hinnaga leping teha, et ostada vanarauda st ming vana auto osad, näpud alla ja ongi papper olemas (vähemalt mulle nii soovitati)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne