Milline teenus on meie automaailmas puudu?
#21

PETSS Kirjutas:... bensukates haruarva saada 24W pirne ja muud atripuutikat veokatele... Kui keegi teab veel säänseid kohti andke teada.

On olemas spets pood Mustamäel, mäepealse tee (kui hitech`i poolt tulla, siis kohe esimene suurem hoone vasakul peale ark`st - kui keegi teab täpset aadressi, pange kirja), müüvad kõike veokatele vajalikku ja ainuke koht tallinnas, kust ma oma chevy`le kollased suunatulepirnid leidsin.

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta
#22

Kadaka-Tuuliku nuka peal on http://www.autotarvik.ee/ , pood õhtuti suht hiljani lahti ja mingine 24h telefon on ka.
Nii et juppe saab.
Samas asuva veoka-töökoja kohta sugulasest rekkamehe käest küll väga kiitvaid sõnu kuulnud pole (mingi kardaanipuki v mägipiduri vms-ga käis ta seal kolm-neli korda, elik samane, siin juba kõlanud \"süvenemise probleem\" tundub kohta vaevavat).
Vasta
#23

Kui nüüd vaadata siin AMF-is ringi siis kõige valusam teema oleks meil vist ikka KROOM!Tegijaid vähe, hind laes, kvaliteediga on kuidas on. Olen vaadanud Discoveri ja MTV pealt erinevaid saateid (PimpMyRide,Orange County Custom jne...). Täna MTV-s (Ride With Funkmaster Flex) näidati suisa tehast kus tegeldi just sellise vanatehnika kroomimisega. Jah, kust me tuleme...Sadja mis on meie võimalused võrreldes nendegaSadSadSad
Vasta
#24

No kust sa võtad, et seal hind laes ei ole? Lihtsalt nendel projektidel, mida sa telekast näed, on eelarved veidi teises suurusjärgus kui meie harju keskimine. Sellest ka pillav kroomimine.

Vajadusel kroomitakse Eestis ka kõike mida vaja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne