probleemiks iz jupiteri süüte paika saamine, ta on 350 kahe pütane, vist jup2
#1

aidake palun?!
Vasta
#2

Kui Sul indikaatorkella ei ole, siis ära mässama hakka, korralikku tulemust ilma ei saa.
Vasta
#3

a kust saaks mudu seda indikaatorkella, olen sellest nats kuulnud, et topid selle küünlaauku jne.
Vasta
#4

karukoobaz Kirjutas:a kust saaks mudu seda indikaatorkella, olen sellest nats kuulnud, et topid selle küünlaauku jne.

Teed ise. Küünlaauku käiv kork, sellele auk sisse ja augu sisse üles-alla varras käima. Varda gradueerid ära millimeetrites näiteks. Väike (metallitöö-)näpuharjutus Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

lisana Valdole veel niipalju, et selle korgi saab edukalt küünlast teha.
Vasta
#6

tänks syyde paigas töötab-
teema lõpp!
Vasta
#7

[Loll jutt!
[/quote]
Sa võid masina \"jänese\" moodi käima saada, aga see pole see.Ühesilindrilistest ja süütejagajatega mootoritest ma ei räägi.
Vasta
#8

mina sain kyll tipp-topp korda.
tõmme on hea ja silindrid töötavad yhtlaseltToungue
Vasta
#9

zten00 Kirjutas:Loll jutt!

Eks see oleneb inimesest, aga mina ei ole harjunud tööriistade ja abivahendite arvelt kokku hoidma, kui see kipub mõjutama lõpptulemuse kvaliteeti. On küll olemas pime juhus, et põlve otsas ja olematute abivahenditega/riistadega ka vahel midagi ära teha õnnestub, kuid see on pigem erand, mitte reegel.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne