Teema on suletud

soovitage iz jupiter2 _71 -le sobivaid värvitoone
#1

tahaks kuidagi ilusasti ära ta värvida, saatke värvilahenduste linke w midagid?
#2

Suurem osa neist olid helerohelised, hõbedaste triipudega. Minu \'64.a. isend on enamikus tehasevärvis.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#3

tahaks kudagi uuema välimuse saada, ei tia kas punane ja alumiiniumi hall sobiks=??
paak, porikad punaseks ylejäänt hall?
#4

Ei ole mina punaseid Jupitere näinud. Beežid (Pobeda-beežid) olid vist ka ja sinakas-hallikas-lillakad peale helerohelise. Siiski, valdav enamik olid helerohelised.

Paak ja porilauad olid minu teadmiste kohaselt alati kerega sama värvi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#5

ok
#6

ma teeks musta värvi ja paagile leegid pealeToungueToungueToungueToungue

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
#7

see ia mõte ,a kust saaks selliseid stiilseid leekide sabloone?
#8

Ega sa ometi ei mõtlegi nii teha???
Jupiter 2e võiks ometi ju sinakashallroheliseks teha, nagu tehases.
Aga nojah, ise tead mis oma masinaga teed... ju sa pead lõikama ja katsetama neid sabloone.
Mina olen küll paari punast Jupiteri näinud: 5ed.
#9

Ta pole ju küsinud, mis värvi on Iz Jupiter 2 originaalis.

Leeke müüakse kleepsudena ka. Täitsa asjalikud. Kui kellegist mööda kimad, siis ei saa arugi, et kleeps on.
#10

ma mõtlesin et teen paagi punaseks ja sellele leegid peale. punaseks teeks ka kahel pool need karbid(yhes aku, teises tööriistad), ja ylejäänd(porikad raam) halliks siniseks või kollaseks. a ei tia kuda oleksd kõige parem? soovitage
#11

no hea küll, tegime nalja, peame veidi vahet ka.

lukku.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne