Kütusepaagi taastamisest
#1

Olemas üks kütusepaak (IZ56) , mis seest väga roostes on. Usun, et liivapritsi või haaveldamisega saab asja roostest puhtaks, aga siit minu küsimus: Oskate äkki öelda, mis tüüpi laki/värviga tuleks paagi sisepind katta, et roostetamine ei jätkuks. Eeldatavalt peaks see olema kütusekindel. Ja kust seda hankida?

130km/h @ Jupiter1 - serious s**t
Vasta
#2

Eestis eriti bensiinipaakide sisepindade katmise võimalusest midagi kuulnud pole. Saksas kasutasin selleks spetsiaalselt ettenähtud tooteid nagu \'Tanklack POR 15\' , \'Kreem Weiss\' või \'TAPOX\', mis on põhimõtteliselt bensiinikindlad lakid. Kõik nimetatud vahendid on küll suhteliselt kallid - kuskil 40-50 EUR/liiter, aga tihendavad paagi perfektselt ära ning peatavad edasise roostetamise paljudeks aastakümneteks. Eestis saadavuse kohta ei oska kahjuks midagi öelda.
Vasta
#3

damn...kindlasti on keegi veel peale minu sellise proble ees olnud. Vanu paake on ennemgi siinmail taastatud ning vaevalt nad seest roostetama on jäetud.

130km/h @ Jupiter1 - serious s**t
Vasta
#4

epovärv on ka ju bensiinikindel. seda saab odavamalt. paaki loksutati, paaki pandi pisikesi mutreid jms, et seest rooste jms värk lahti saada...
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne