11.06.05 peetud noortekrossil Abja-Paluojal säärekate stardist pildid
#1

Tegin mõned pildid Abjas nooretkrossil punnadestardist. (punnadest, rajast, sõitjatest). otsin muidugi võistlejaid järgmisteks võistlusteks.
Pildid sellel aadressil:
http://www.pilt.ee/view/458979/

Tarmo5@hot.ee

Tarmo
Vasta
#2

Üks nõuanne piltide seisukohast, et võiksid teha piltidele zone.ee-s või hot.ee-s konto, sest pilt.ee jamab päris tihti.

Edu!
Vasta
#3

Hmm, kas ei oleks mõtekam olnud kui nendel võrridel ikka krossirehvid ka all oleksid olnud?Sest võrri orginaal rehviga ma küll krossi rajale ei roniks.
Kuid jah samas ega võrrile ei saa mingit krossi rada teha see sureb tõsisema mäe ees ära ja hüpetest ei tasu selle kitsega ültse rääkida...

Kuid pean avaldama austust, et tehakse väikestele selliseid asju, neile paras natuke pinistadaBig Grin

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#4

oleks ka tulnud kui võrri tööle oleks saanud

eelmisel aastal võrr lippas täitsa hästi aga sis tõmbas kudagi siduri võllile soone sisse ja hakkasin talvel toda ära vahetama ja siis ei läinud enam kevadel hästi käima , käima läks vahepeal aga tuure ei võta enam yles kui tuurid yles saaks lippaks paremini, olen juba vaatanud et gaasi siiber läheb täiesti põhja, segukruvi olen timminud, düüset olen ka puhastanud ja karpussi ka mitu korda, peale ka saab hästi ja umbes ei oleks nagu midagi
mis värk on ???
kas saab kusagilt õhku ligi või ???

vaatake seda võrri-----> www.pilt.ee/_dj_
Vasta
#5

võrripoiss12 Kirjutas:oleks ka tulnud kui võrri tööle oleks saanud

eelmisel aastal võrr lippas täitsa hästi aga sis tõmbas kudagi siduri võllile soone sisse ja hakkasin talvel toda ära vahetama ja siis ei läinud enam kevadel hästi käima , käima läks vahepeal aga tuure ei võta enam yles kui tuurid yles saaks lippaks paremini, olen juba vaatanud et gaasi siiber läheb täiesti põhja, segukruvi olen timminud, düüset olen ka puhastanud ja karpussi ka mitu korda, peale ka saab hästi ja umbes ei oleks nagu midagi
mis värk on ???
kas saab kusagilt õhku ligi või ???

vaatake seda võrri-----> www.pilt.ee/_dj_

Ta võib Sul silindri/silindripea vahelt lisa õhku tõmmata tee korralikud tihendid.
Vasta
#6

Siia sobiks vast see:
http://www.pilt.ee/photo/285719/9815897/

Mopeds Rule!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne