autopoodide asukohast
#1

kuidas teile tundub,kas tallinna linnas on autopoode piisavalt või vähe?millises linna-jaos on neid ja milline on katmata?kas marketites,selverites ja niisukustes kohtades õigustaksid sihukesed kohad ennast?
kuidas kommenteerite!

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#2

No kui tahtmist on, siis näiteks kuni 23-ni või lausa 24h varuosapood - miks mitte. Tihtipeale on õhtuti garaazhis pikki õhtuid veetes olukord, kus kell näitab kolmeteistkümnendat tundi, töö on PEAAEGU valmis, aga mingi vidin, mutter, polt või klamber on puudu. Ja kuskilt enam saada pole.

Normaalajal avatud poe puhul oleks asjal mõtet, kui autoosad.ee tarnekiirus ja hinnatase oleks kombineeritud leti taga oleva kompetentsiga. Vaevalt, et on võimalik igasse selverisse leti taha tõsine guru palgata, seega mina isiklikult asjal perspektiivi ei näe. Selveri boksis ei saa ilmselt ka eriti suurt ladu pidada ja ülalnimetatud firma tarnib pea suvalise varuosa 6 tunniga otse koju. Mul kukkus ausalt öeldes karp lahti, kui rohkem kui 30 aastat tootmises oleva auto jupid, mille ma kella 12-1 paiku päeval alles kataloogist välja valisin, kella kuueks õhtul käes olid. Mõnes teises poes pead teenindaja tähelepanu võitmiseks pea sama kaua leti taga vehkima.
Vasta
#3

Löödi küll kirwes selga aga kell 1 öösel sain oma Volvole vajaliku jupi kätte.Ei soowi reklaami teha aga paljudes LKW juppe müüdawates autopoodides kirjad ülewal ,et abi saab ööpäiwa ringselt .Toda muidugi eritasu eest.Aga kui häda käes ,tuleb olukorraga leppida.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne