planeta 5
#1

on kavas osta planeeta 5
reekige mulle selle pilli plusidest ja miinustest
ja kui palju se umbes maksta võiks
Vasta
#2

maksumus oleneb pilli korrasolekust ja kas dok- dega v ilma! pluss on 12V genekas ja 1 pütt (lihtsam süüdet sättida, nii nagu kuulnud olen) ülejäänud on nagu vene tsikkel ikka... kui remondid siis on korras ja sõidad. Kui hoorad teda ega ta siis kaua kesta ka! Endale meeldibki just see mudel IZ -dest kõige rohkem! Välimusel pole ka ju viga! Wink Rohkem +/- oskavad välja tuua Planeta omanikud!

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#3

Nojah. Planeta 5 ostsin minagi just nädal tagasi. Võid projetide alt lugeda minu oma kohta, kui on soovi. Aga teemasse:
Plussid:
1) 12 volti ja genekas seal 150w ringis (täpselt ei tea). Aga tuled on küll võrreldes 6 voldise süsteemiga väga erksad. Kui tuunija mees oled, saad igasuguseid auto vidinaid ka külge installidaWink
2) Sõiduasend väga mugav ning toekas iste. Võrreldes Planeta 1ga on Planeta 5 ikka nagu mootorratas juba. Nii oma välimuse kui olemuse poolest.
3) Moodsam välimus- no see rohkem maitse asi, kuid minu jaoks siiski see pluss.
4) Töökindel ja lihtsalt (ise)remonditav mootor (töökindel juhul kui ruunatud pole ning hooldatud ka kenasti). Kui ostad, soovitaksin mina siiski võtta aeg maha ja tsipa oma uue Planeta mootorit seestpoolt uurida, et pärast teel halbasid üllatusi poleks.
5) Varuosad kergesti kättesaadavad.
6) Iialgi ei hakka tavaliselt igav selles mõttes, et poleks nagu midagi remontida või paremaks timmida.

Miinused:
1) Lääne tsiklitega võrreldes ikka üsna tuim ratas. Samas jällegi istudes Planeta 1 sadulast Planeta 5 sadulasse, on vahe tuntav ning tekitab suunurka naeratuse.
2) Tahes või tahtmata pead vahel oma näpud õliseks tegema- mis sa vene rattalt ikka tahad. See samas võib ju olla ka pluss, kuivõrd õpid tsikli ehitust palju paremini lähemalt tundma.

Üleüldiselt on Planeta 5 hea valik mu arvates. Ise ostsin enda oma 4000 krooniga ja sain üsna palju muret kaela. Samas ei kahetse ka Wink

Eks keegi täiustab teemat

Pots ja postivahe.


Vasta
#4

JyrkaEE Kirjutas:1) 12 volti ja genekas seal 150w ringis (täpselt ei tea).

täpsemalt siis 140 W.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne