Hübriid aga mille?
#1

Üks noor sõber leidis maalt vanaisa lakast tsikli.Minu juurde jõudis see elukas sellises staadiumis nagu piltidelt näha võib,elektrisüsteemi ülesehitamiseks. Mootor on DKW(?vähemalt küljekarbil on kirje) seeria nr.506220-76.Esituli koos süütelukuga ja paak on IŽ, muus osas olen küll täielik võhik.
Loodan seda noort sõpra ka AMF liikmeks värvataBig Grin
Niisiis millega tegu? Esialgu tahab noor sõber muidugi sõita, aga edasine sõltub juba sellest kui palju on selles aparaadis originaali(millest iganes).Ehk saaks mingi asja jälle ära päästa.
Pildid: http://www.pilt.ee/view/460051/
Vasta
#2

Uhh... meenutab esmapilgul üsna korralikku hübriidi DKW NZ 350st (mootor, esiporikas, võibolla raami esiosa), IZ 350st (paak, võibolla mootori pisipudinad) ja IZ-56st (esiots, kogu amortidega tagaosa, tagatuli).

Originaalist on asi VÄGA kaugel.

Vaadake www.autogallery.org.ru IZide ja DKWde originaalpilte...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Ei ole küll eriline DKW spetsialist, aga siiski arvan,et mootor on pigem IZH-ilt pärit.Süüde ja generaator on DKW-l minu mäletamist mööda küll hoopis teistsugused ja sidurikate peaks DKW-l olema eestpoolt palju \"teravam\", kuid Ish-il ei mäleta sellist luugiga sidurikaant jällegi. DKW NZ 350-l peaks küll olema väheke teistsugune mootor.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne