Panni süütepool
#1

Kas keegi mähiks Tartu kandis mulle uue Pannoonia pooli?
Või on kellelgi töötav olemas?
Tänan
Krt aastad muudkui läevad ja ikka ei miskit?Sad
Vasta
#2

või siiski?
Vasta
#3

Tere

Magneeto/hooratta all on 3 mähist. Kas sul kõik kolm läbi või?

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#4

kus seda üldse aru saab, milline läbi on?
Isa ütles et süütepool on läbi. Ma pole ise pannooniat lähemalt viimased 30a. näinud...Toungue
Läheb käima, aga üle 5min. ei sõida. Siis kui tund aega seisab, siis saab jälle 5min. sõita. Saab see üldse olla süütepoolist?
Vasta
#5

Tere

Kui seisma jääb peaksid kontrollima kas säde on alles. See annaks märku kas on elektriprobleem. Kui ise ei oska veel siis alati Palu piibel abiks või siis mõni asjalikum naabrimeesSmile

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#6

Mina panin Jawa pooli peale ja jamad kadusid.Parim on mosse variaatoriga, säde on võimsam aga pool nats suurem.
Vasta
#7

ahtos Kirjutas:Mina panin Jawa pooli peale ja jamad kadusid.Parim on mosse variaatoriga, säde on võimsam aga pool nats suurem.

võiks ka mingit muud skeemi kasutada, kui originaal, aga selleks peaks olema skeem/pildimaterjal Cool
Vasta
#8

Nojah,kui originaalsus pole tähtis,siis võiks jah ümberehitusele mõelda,aga kui on tähtis,siis kordatehtuna toimib panni enda süüde ka imehästi.Ümberehitus ei tohiks ka ju eriti raske olla,panni enda süütest vaja ju ainult vool võtta süütepooli ja katkesti kah asjaga kokku viia.
Vasta
#9

(09-03-2009, 01:43 AM)siimlane Kirjutas:  Tere

Magneeto/hooratta all on 3 mähist. Kas sul kõik kolm läbi või?


pidi olema see, kust juhe läheb küünla külge.
Vasta
#10

Sul on pigem uut kondensaatorit vaja sinna!

(09-03-2009, 12:27 PM)pannkook Kirjutas:  kus seda üldse aru saab, milline läbi on?
Isa ütles et süütepool on läbi. Ma pole ise pannooniat lähemalt viimased 30a. näinud...Toungue
Läheb käima, aga üle 5min. ei sõida. Siis kui tund aega seisab, siis saab jälle 5min. sõita. Saab see üldse olla süütepoolist?


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#11

(24-03-2009, 02:30 AM)madeinussr Kirjutas:  Sul on pigem uut kondensaatorit vaja sinna!

kas siis teeb nii, et säde kaob ära mingiks ajaks? Ja mingi aja pärast tuleb tagasi ja saab edasi sõita natuke aega?
Kondekas oleks muidugi lihtsam leida...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne