paagi kork
#1

mul on võrril muna kuline paak, mille kork käib keermega.probleem on selles,et keera kork nii kinni kui tahes ikkagi lekkib vahelt.tuleks sinna tihend vahele teha ,aga millest?

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#2

Bensiini paak ei tohigi hermeetiline olla, peab olema õhutatud. Pealegi ega sa ju sõidu ajal paaki valetpidi ikka ei keera.
Vasta
#3

no nii õhutatud kah ei tohiks olla , et kui sõidad lendab bensiini igasse ilma kaarde.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#4

Mul endal sama jama selle bensiiniga. Ise proovin vast hermeetikut, eks näeb kudias peab. Kui hermeetik ei aita peab kummist või papist tihendi tegema.
Vasta
#5

Siis küll. Eks sul tuleb sobivam kork otsida või olemasoleva keere mingi asjaga ära tihendada. Midagi toruteibi sarnast nt. aint mis bensiini kannataks.
Vasta
#6

mossepower anna teada siis kuidas se hermeetik pidas, siis tean kas tasub üldse proovida.tavaline kumm ei aita ,sest venib ja mureneb bensiini käes ära.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#7

Eks ma vaatan nüüd jh mõnipääww. Muidu räägitakse et need igasugused hermeetikud ei kannata happeid ja ei pruugi bensiilie vastu pidada. Kõige parem oleks kui saaks kuskilt õhukese korgi plaadi ja sellest originaalile lisa teha või sisi otsida kuskilt samasugune paagi kork ja lisada selle korgist-tihend. Originaali viga on see ,et see õhuek korgist osa, msi peaks tihendama on ajajooksul nii kokku vajunud et ei tihenda enam.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne