#1

Sooviksin bagi raami jooniseid. Kui kellelgi seisab mingi bagi raam siis oleksin huvitatud raami ostmisest.
Vasta
#2

Liiga kuuma kaupa tahad Big Grin Tean siit foorumist vähemalt 5 inimest kellel sama soov Toungue
Vasta
#3

http://www.hot.ee/bagiweb

http://www.hot.ee/bagiweb/u14.html
Vasta
#4

See viimane on Lada sildadel ja mootoriga nagu ma aru saan Smile Just see mida vaja Big Grin Oleks vaid detailsemad joonised konkreetsest asjast Smile
Vasta
#5

tahaks osta mootorit bagile aga ei tea mida valida palju pappi on ja ma tahaks teade kust parajat moorotit saab osta:???
Vasta
#6

Mis Sul üldse originaalmootoriks raamil oli? Sappar, Ziguli või miskit muud? Nii on lambist raske midagi pakkuda...

Sama umbmääraselt pakkudes sa vajad: võimsat, kerget ja vastupidavat.

Asp

Vasta
#7

bagisid ju tehtud sapika ja mosse mootorile.Peaasi et odav ja tagaveoline.
tegelikult liigub ZAZi mootoriga bagi küllaltki hästi.Tuleb ainult pedaal põrandas hoida.Paremini sobivad tagamootoriga autod.Lihtsam ehitada.
Vasta
#8

Tere svenson
kas Teiega saaks telefoni ühendust?
Tahaks rääkida bagi teemal.
minu tel.056906560: 07762988
Silver
Vasta
#9

Kuule Svenson! Kui see saladus pole, siis kelle bagiga tegemist on ja kes seal kondukdoril täitsa uut bagi ehitama hakkab???? Ma olenRS Motorspordi webmaster ning nagu ilmselt need nimed ütleks mulle midagi.
Vasta
#10

äkki oleks mõtekam osta jääb endal nuputamine ja aretamine ära,kasvõi ilma mootorita

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#11

Palju see liikur siis maksma läks? Ma vist isegi nägin teda kusagil seismas..aga talvel ta ära kadus.

Asp
mulk
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: RS
Ma tegingi nii. Ostsin Viljandist vana Võistlusbagi, mis vajab hoolega tööd. Sellega loodan kunagi ka võistlustele pääseda. See bagi mis mu avatris on, pole muidugi minu, vaid Remee Raametsa oma. Mõnda minu bagi pilti võib näha
RS Motorspordi lehel. Seal on piltide all Webmasteri bagi.

mhh see sinu bagi üldjoon näeb kahtlsaelt tuttava joonega... kust poolt sa selle hankisid kas põhja-viljandimaalt või lõuna-viljandimaalt... või siis viljandist? mh

seal kondukdoril olevat asja ehitab selline mees kelle eesnimeks on Karla. Masin tuleb nissani 2.0 mootoriga. varsti lähen uute piltide jahile Big Grin
Vasta
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: RS
Ma tegingi nii. Ostsin Viljandist vana Võistlusbagi, mis vajab hoolega tööd. Sellega loodan kunagi ka võistlustele pääseda. See bagi mis mu avatris on, pole muidugi minu, vaid Remee Raametsa oma. Mõnda minu bagi pilti võib näha
RS Motorspordi lehel. Seal on piltide all Webmasteri bagi.

mhh see sinu bagi üldjoon näeb kahtlsaelt tuttava joonega... kust poolt sa selle hankisid kas põhja-viljandimaalt või lõuna-viljandimaalt... või siis viljandist? mh

seal kondukdoril olevat asja ehitab selline mees kelle eesnimeks on Karla. Masin tuleb nissani 2.0 mootoriga. varsti lähen uute piltide jahile Big Grin

Bagi ostsin Viljandist, seisis teine juba tükk aega ühe autotöökoja platsil. Muide tegemist on selle bagiga, millega Jaanus Ligur 1990. aastal Euroopa meistriks tuli. agi on nii madal, et kui ka tahaks, ei saaks neljaveoliseks ehitada. Kardaan ei mahu kusagile.

Seda ma aimasin tegelt isegi, et ehitajaks on Karla, mul isa tunneb teda ka natuke. Aga kas ta ehitab nagu niisama, või on keegi tõsiselt lähiajal rajale tulemas. Hädasti oleks uusi tegijaid juurde vaja. Oleks vaja Eesti Autospordiliidule tõestada, et tegemist ei ole midagi nii ebapopulaarse alaga.
Muide, kas Karla sai selle rohelise bagi maha müüdud.
Vasta
#14

endale ta seda ei ehitanud igatahes, ei uurinud kah kellele päris, aga teen seda järgmine kord kindlasti. see roheline bagi sai müüdud jah läks haapsallu vist! aga selle rohelise bagi uus omanik on ka siin foorumis tegev, eks ta ise räägib kuidas edeneb...
Vasta
#15

Mulgi Autos seisis siuke,sai isegi KEKi hoovi peal teda piinatud väheke,08 mootoriga vist oli.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#16

ühe bagi ehitus

järg eelmistele piltidele
Vasta
#17

Näib, et nalja ei tehta ja ehitus käib tõesti täie hooga. Aga kas sa said siis teada, kellele see bagi läheb? Ja kellele seda vana bagi ümber ehitatakse? äkki Allikule? Kuna siis uusi bagisid rajal võistlemas ka näha võib?:???
Vasta
#18

Minugi poolt mõned pildid meie tegevusest

[Pilt: punane5.jpg]


[Pilt: punane6.jpg]


[Pilt: punane7.jpg]


[Pilt: punane8.jpg]


[Pilt: punane9.jpg]
Vasta
#19

Svenson, kas Karla bagiehitusest pole miskit uut teada? Kaugel ta on? Me oleme jõudnud niikaugele, kui piltidelt näha...

RS Motorsport
Webmasteri bagi
Vasta
#20

Kas on kohta rajal ka kahekohalistele bagidele ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne