Ise ei tohi enam autot lammutada.

Kus on kirjas, et metallikokkuostu peab viima terve, komplektse, auto?
Muidu saad lihtsalt vähem raha, ma saan aru?

Viimasti sai üks Golf 2 kirvega pooleks tehtud ning auto arvelt maha võtmiseks sobis, kui kokkuostu jõudis auto esimene pool, kus on raamil vin kood peal. Ise ei pidanud midagi tegema, nemad eemaldasid auto registrist.
Vasta

(24-07-2023, 08:07 AM)ivo86 Kirjutas:  Kus on kirjas, et metallikokkuostu peab viima terve, komplektse, auto?
Muidu saad lihtsalt vähem raha, ma saan aru?

Viimasti sai üks Golf 2 kirvega pooleks tehtud ning auto arvelt maha võtmiseks sobis, ...

Millal see oli? Aasta tagasi enam jõuagregaadita sõiduautot firma maha ei võtnud. Romutõendi andis.

Kuskiltmaalt võib firma keelduda ka romutõendit andmast. Kust jookseb piir, sõltub vastuvõtjast (platsipealikust).

Vastu võtavad rauaroobertid kõike vähegi metlaset, mille kiirgustase ei ületa piirmäära ja mis pole konkreetselt piirangute all (kaevuluugid ja kaablid).
Vasta

(25-07-2023, 09:02 AM)v6sa Kirjutas:  Millal see oli? Aasta tagasi enam jõuagregaadita sõiduautot firma maha ei võtnud. Romutõendi andis.

Jeesus.
See, et a la Türi Konsum ei ole puhastatud autokeret tootestanud ja sellega ei tegele, ei ole oluline. Laagri Maksimarket kah ei ole. See oli mu point aasta tagasi v6sa eluvõõrast "autot ei saa registrist maha" väidet ümber lükates ja oli ka nüüd.

Helistasin huvipärast Kuusakoskisse - sama loogika kehtib ja puhastatud tuvastatud kere võetakse passi (ja vajadusel volituse) olemasolul registrist maha.

lihtne ja pole suurt rääkida. Kes teeb, see teeb ja saab.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Mina olen elus ühe auto vanarauda saatnud palja kerena ja arvelt maha läks ilma probleemideta, õue pealt viis minema kohaliku lammutuse treiler niiet kas arvelt võttis maha lammutus või vanaraud ei tea.
Vasta

https://youtu.be/v0TAnmDsH8c?si=En03WlMYHPwTM-Yg
Autoromude lammutamise uutest nõuetest.
Vasta

Hea on see, et 30 aastast sõidukit ei peeta romuks vaid juba nn uunikumiks. 
Sellist sõidukit võib omale varuosadeks omada.
Vanapapidel võib olla 2 ühesugust sõidukit millest üks on sõidukorras ja teine varuosadeks. Aga tingimusel, et võta see terve varuosa doonorilt kuid katkine osa pane tagasi. 
Jne.
Vasta

(04-03-2024, 21:49 PM)hobiautod Kirjutas:  Hea on see, et 30 aastast sõidukit ei peeta romuks vaid juba nn uunikumiks. 
Sellist sõidukit võib omale varuosadeks omada.
Vanapapidel võib olla 2 ühesugust sõidukit millest üks on sõidukorras ja teine varuosadeks. Aga tingimusel, et võta see terve varuosa doonorilt kuid katkine osa pane tagasi. 
Jne.
Jah ikkagi suht haige teema,Miski kõlas ju läbi,et peaksin siiski  auto ka vana loovutama ametlikulte käitlejale ja sealt omale jupid suure raha eest osta.
Ja kui  naabril hing haige ja kadeduse ussike ikka sees,et sul on ja temal ei ole,Siis helistab ja koputab,näe raisk,tema seal lammutab...kuna mul pole  sinna sellist vana juppi asemele panna.Mnjah,Eks näis .Uuesti kuulata ei taha,kuid ootame millal  tullakse ja varvas p..eppu topitakse ja trahvi tehakse.
Vasta

(04-03-2024, 22:39 PM)Roland Kirjutas:  
(04-03-2024, 21:49 PM)hobiautod Kirjutas:  Hea on see, et 30 aastast sõidukit ei peeta romuks vaid juba nn uunikumiks. 
Sellist sõidukit võib omale varuosadeks omada.
Vanapapidel võib olla 2 ühesugust sõidukit millest üks on sõidukorras ja teine varuosadeks. Aga tingimusel, et võta see terve varuosa doonorilt kuid katkine osa pane tagasi. 
Jne.
Jah ikkagi suht haige teema,Miski kõlas ju läbi,et peaksin siiski  auto ka vana loovutama ametlikulte käitlejale ja sealt omale jupid suure raha eest osta.
Ja kui  naabril hing haige ja kadeduse ussike ikka sees,et sul on ja temal ei ole,Siis helistab ja koputab,näe raisk,tema seal lammutab...kuna mul pole  sinna sellist vana juppi asemele panna.Mnjah,Eks näis .Uuesti kuulata ei taha,kuid ootame millal  tullakse ja varvas p..eppu topitakse ja trahvi tehakse.
Uuemate autode puhul jah. Viid oma 20 aastat vana doonori lammutusse saad 300 eurot ja siis ostad oma vajalikud jupid tagasi 1000 euroga.
Ja loomulikult naabrivalve ning keskonnaameti palgal olev sotsiaalmeedia valvur.
Muidugi oli see nii tore repliik: Selleasemel, et "pätte" jälgida hakatakse meil romude omanike jälitama.
Vasta

(04-03-2024, 22:46 PM)hobiautod Kirjutas:  
(04-03-2024, 22:39 PM)Roland Kirjutas:  
(04-03-2024, 21:49 PM)hobiautod Kirjutas:  Hea on see, et 30 aastast sõidukit ei peeta romuks vaid juba nn uunikumiks. 
Sellist sõidukit võib omale varuosadeks omada.
Vanapapidel võib olla 2 ühesugust sõidukit millest üks on sõidukorras ja teine varuosadeks. Aga tingimusel, et võta see terve varuosa doonorilt kuid katkine osa pane tagasi. 
Jne.
Jah ikkagi suht haige teema,Miski kõlas ju läbi,et peaksin siiski  auto ka vana loovutama ametlikulte käitlejale ja sealt omale jupid suure raha eest osta.
Ja kui  naabril hing haige ja kadeduse ussike ikka sees,et sul on ja temal ei ole,Siis helistab ja koputab,näe raisk,tema seal lammutab...kuna mul pole  sinna sellist vana juppi asemele panna.Mnjah,Eks näis .Uuesti kuulata ei taha,kuid ootame millal  tullakse ja varvas p..eppu topitakse ja trahvi tehakse.
Uuemate autode puhul jah. Viid oma 20 aastat vana doonori lammutusse saad 300 eurot ja siis ostad oma vajalikud jupid tagasi 1000 euroga.
Ja loomulikult naabrivalve ning keskonnaameti palgal olev sotsiaalmeedia valvur.
Muidugi oli see nii tore repliik: Selleasemel, et "pätte" jälgida hakatakse meil romude omanike jälitama.
Kas ka mitte ei kõlanud vanemate autode kohta sama,Võin ka eksida,Viin näiteks doonor pobi neile ,Saan metalli hinna miinus ma ei tea mis veel ja siis oksioni korras ostan juppe,,
Vasta

(04-03-2024, 23:02 PM)Roland Kirjutas:  
(04-03-2024, 22:46 PM)hobiautod Kirjutas:  
(04-03-2024, 22:39 PM)Roland Kirjutas:  
(04-03-2024, 21:49 PM)hobiautod Kirjutas:  Hea on see, et 30 aastast sõidukit ei peeta romuks vaid juba nn uunikumiks. 
Sellist sõidukit võib omale varuosadeks omada.
Vanapapidel võib olla 2 ühesugust sõidukit millest üks on sõidukorras ja teine varuosadeks. Aga tingimusel, et võta see terve varuosa doonorilt kuid katkine osa pane tagasi. 
Jne.
Jah ikkagi suht haige teema,Miski kõlas ju läbi,et peaksin siiski  auto ka vana loovutama ametlikulte käitlejale ja sealt omale jupid suure raha eest osta.
Ja kui  naabril hing haige ja kadeduse ussike ikka sees,et sul on ja temal ei ole,Siis helistab ja koputab,näe raisk,tema seal lammutab...kuna mul pole  sinna sellist vana juppi asemele panna.Mnjah,Eks näis .Uuesti kuulata ei taha,kuid ootame millal  tullakse ja varvas p..eppu topitakse ja trahvi tehakse.
Uuemate autode puhul jah. Viid oma 20 aastat vana doonori lammutusse saad 300 eurot ja siis ostad oma vajalikud jupid tagasi 1000 euroga.
Ja loomulikult naabrivalve ning keskonnaameti palgal olev sotsiaalmeedia valvur.
Muidugi oli see nii tore repliik: Selleasemel, et "pätte" jälgida hakatakse meil romude omanike jälitama.
Kas ka mitte ei kõlanud vanemate autode kohta sama,Võin ka eksida,Viin näiteks doonor pobi neile ,Saan metalli hinna miinus ma ei tea mis veel ja siis oksioni korras ostan juppe,,
30 aastat ja vanemaid võid omale varuosadeks hoida. Siin tekib kohe küsimus, et kas see doonor koormatakse automaksuga juhul kui arvel on? Paras pudru ja kapsad.
Vasta

(04-03-2024, 21:38 PM)wax Kirjutas:  https://youtu.be/v0TAnmDsH8c?si=En03WlMYHPwTM-Yg
Autoromude lammutamise uutest nõuetest.

Kes täies pikkuses ei viitsi vaadata, siis alates 41:27 mõned minutid on üsna kõnekad.
Vasta

Siirast rõõmu valmistab, kui meie elu üle otsustavad totaalsed ignorandid, kes kuulavad selgesti "erapooletuid" huvigruppe. Loomulikult meiesugused ei moodusta otsustajatesilmis iialgi säherdust huvigruppi, millega arvestada.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne