Küsimused ZIL veoki kohta
#1

Mul seisab üks pikka aega seisnud Zil 130 veok 

Käisin täna tal kõhuall ja märkasin, et hooratast on näha ees otsast karteri tagant, küsimus on selles, et kas nendel autodel olidki hooratad nähtaval või on keegi auto alt midagi ära viinud.
Vasta
#2

(07-02-2024, 16:17 PM)MuhuMees Kirjutas:  Mul seisab üks pikka aega seisnud Zil 130 veok 

Käisin täna tal kõhuall ja märkasin, et hooratast on näha ees otsast karteri tagant, küsimus on selles, et kas nendel autodel olidki hooratad nähtaval või on keegi auto alt midagi ära viinud.
Kate peaks ikka peal olema, aga see vist visati minema kui väntvõlli tihend lekkima hakkas. Või siis sõideti alt ära mõne kivi otsas
[Pilt: dvigatel-zil-130.png]
EDIT: Natuke selgem pilt
[Pilt: 03.jpg]
Vasta
#3

(07-02-2024, 16:50 PM)maaks Kirjutas:  
(07-02-2024, 16:17 PM)MuhuMees Kirjutas:  Mul seisab üks pikka aega seisnud Zil 130 veok 

Käisin täna tal kõhuall ja märkasin, et hooratast on näha ees otsast karteri tagant, küsimus on selles, et kas nendel autodel olidki hooratad nähtaval või on keegi auto alt midagi ära viinud.
Kate peaks ikka peal olema, aga see vist visati minema kui väntvõlli tihend lekkima hakkas. Või siis sõideti alt ära mõne kivi otsas
[Pilt: dvigatel-zil-130.png]
EDIT: Natuke selgem pilt
[Pilt: 03.jpg]
Tore teada, kas kusagilt saaks uue ka osta?
Vasta
#4

Sidurikoja alla käib alumiiniumist kate mis kinnitub poltidega. Täna just ise paigaldasin.
Vasta
#5

(07-02-2024, 19:16 PM)Sidorov Kirjutas:  Sidurikoja alla käib alumiiniumist kate mis kinnitub poltidega. Täna just ise paigaldasin.
Kas kusagilt saab uue ka osta?
Vasta
#6

Lihtsam on mõnelt laibalt ära keerata...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

(07-02-2024, 19:58 PM)Aspelund Kirjutas:  Lihtsam on mõnelt laibalt ära keerata...

A.
Ise annab ka teha tegelt.
Vasta
#8

Ise seda vaevalt keegi järgi teeb ja müügil pole kohanud.Kasutatud asju liigub.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne