jawa 638 summutid
#1

niisiis teadmiseks:
Tean, et jawa 638 on 2 tüüpi summuteid üks on pikk st meetripikkune ja teine on 90 cm ja kaldega üles.

Nüüd siis mure selle väisema summuti ja kaldega. Sai muretsetud uus summuti st börsi kaudu, kuid ta väheti palju erinev. Nimelt on pikkus õige kuid kinnitused on 2cm liiga kaugel. Nimelt on summutil 1 polt ees ja 2 taga kinnituseks. Nüüdsiis esimene polt läheb õieti aku, kuid tagumised kinnitused on 2cm tagapool õigetest kinnitusaukudest.
Nüüd teine mure selle summutiga, kuna summuti on kalde all peaks tal olema tagumise amordi juures suur sissepressitud lohk. -- Mida pole seda pole. Seda mõlki pole. Kas keegi oskab seletada seda, kuda see võimalik on? Tehase praak? muidu summuti ikka identne vanaga. Järsku on kellegil minu summutile paariline olemas. Ostaks või müüks enda oma maha. Või vahetaks sõelte vastu.


MA ei usu ka, et ta on tehtud mõne sepa juures kuuris, kvaliteet on liiga hea.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#2

See peaks sull 634 ja sumpa olema.
Vasta
#3

vx800 Kirjutas:See peaks sul 634 ja sumpa olema.

634 summutid on samad, mis jawa 638l, st nad on pikad meetripikkused. Vaata pilte jutt on LÜHIKESTEST summutitest, mis on 90 cm pikad. Sama pikk ilma lömmita ja teistsuguste tagumiste kinnitusteta on mul enda jawal küljes.

Hakka või pilte tegema, et selgitada välja kelle oma ta on.

Ps 634 on ka lühikesed leegitorud ja summuti jookseb jalahoidmisrauast hea 10 cm ettepoole. MIda see kongreetne summuti küll ei tee, st on heal juhul 3cm.
Veel ideid, mille oma ta võiks olla. Või on ikkagi tehase praak.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#4

Ei saa hästi aru mis kaldest jutt.Uuemal 638-l on pikem ja teise paindega leegitoru,sealt ka sumbuti pikkus erinev.
Vasta
#5

Leegitoru on ka erineva paindega.
Mina olen teinud 2 paindest juttu. Vaata minu avataaril on minu masin. Sealt on näha ka kuidas summutid üles tõusevad uuemal, vanemal mudelil jooksevad suht sama kõrgusega taha välja. Siinne rahvas ei saa sellest aru vist, et mõõdud on erinevad. Kahjuks lootsin, et jawa omanike on rohkem sõnavõtmas-et äkki kellegil on sama summuti olemas.

Nüüd siis otsast peale. LÜHIKE SUMMUTIL 90 cm pikk on kinnituskohad teised ja amordi muhk puudu- kuidas see võimalik on. -- Tehase praak??

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#6

Ehk on keegi jupi maha lõiganud enne kui Sina ta endale said?Muuseas minu 634-l on lühemad sumpad.Sai ostetud Kurtnast sumbuti,tuli välja et pikk,võtsin jupi maha.Uuematel jawadel tundub olema mitut sorti raame.
Vasta
#7

Kui oleks maha võetud, siis oleks korraga kroomi kahjustused ka olemas, need puuduvad täielikult . Kroom on äärtest ideaalne ja augud ei oma kraesid ega kroomidefekte. Teiseks oli summuti tuliuus, varem küljes ei ole olnud.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#8

Tont teab,võibolla jäetigi midagi tegematta.
Vasta
#9

to Uku võiksid sa enda summuti ära mõõta oleks äärmiselt tänulik. Võimalik, et pean endale ka ostama teise samasuguse või selle maha müüma, siis kindlalt saaks teada.
RK

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#10

OK.Mõõdan ära,annan teada.
Vasta
#11

Nii,634,638 mõlemil on 90 senti pikad.On ka pikemad torud ,aga need on ilma amordi kohata.Kusjuures 638-l esimene polt ei sobi kuidagi.
Vasta
#12

Tänan uko nüüd on kindel, et mul on ka selline summuti. Ma ei saanud kuidagi aru ise, kuidas see võimalik on, kuna ei ole omanud ühtegi 634 pole ma ka täpselt uurinud.

Ps mul ka ei sobi esimene kinnituspolt ei sobi-- järeldus üks 2 ei sobi esimene/tagumine. Ja amordi muhku ka ei ole..

Uuest summuti kestast pole huvitatudSmileSmile

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#13

Tegelikult olen olen küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne