võrri maksumus
#1

palju selline punna maksma v6iks minna ????? mul kodus samasugune,kahjuks polnud digikat ja laenasin kellegi teise pilti. palju l6heb kroomimine ja v6rk maxma???? ja palju see v6rr maxab kui ta on korras?
http://www.pildialbum.ee/pic/3908

t6nud:
Vasta
#2

Seda maksumust pole võimalik öelda palju läheb, see oleneb väga paljudest erinevatest asjaoludest. Kui ausolla siis on see loll küsimus, sest sellele pole võimalik konkreetset vastust anda.
Vasta
#3

vaatake seda võrri palju selline voiks maksta???
www.pilt.ee/_dj_
Vasta
#4

ma tahaks teada kas ta on uunikum ja palju pappi selle eest saaks????
Vasta
#5

Mis palju pappi saaks? Jah keegi pakub sulle midagi asjast mida pole nähtud ega isegi pilti pole siia pannud. Ja miks kohe kõik arvavad, et uunikum? Kurat inimestel maitea miks selline mõte on, et tulevad soomlased ostavad kirve hinnaga ära. Ei tule ega osta ära, soomlased ei taha midagi maksta ja ma oskan kah küsida küsimust, palju ma saan pappi Iz 350 eest? Äkki keegi pakuks palju saan pappi? Sellised küsimused mõtetud ja see teema peaks minema kustutamisele.

Ja räägi EESTI KEELES! Siis äkki saab midagi aru kah.
Vasta
#6

Uunikumid ei ole müümiseks vaid endale tegemiseks ja suures osas tegemise rõõmu pärast.
Vasta
#7

võrripoiss12 Kirjutas:vaatake seda võrri palju selline voiks maksta???
www.pilt.ee/_dj_

Just öeldi, et kindlat hinda ei saa öelda. Kõik oleneb seisukorrast ja ostjast.

Krt sa siis küsid jälle sama küsimust!?


Vasta
#8

muhklik100 Kirjutas:ma tahaks teada kas ta on uunikum ja palju pappi selle eest saaks????

Automoto pole mõeldud selleks, et teada saada masina väärtust ja kui suure raha eest selle saaks maha müüa. See foorum on rohkem mõeldud, selleks, et abi saada oma vanade masinate kordategemiseks.

Selleks, et hinda teada saada, korralda internetis oksjon ja vaata palju \"PAPISID\" sa siis saad.


Vasta
#9

muhklik100 Kirjutas:ma tahaks teada kas ta on uunikum ja palju pappi selle eest saaks????

Ma märkasin, et sa ühes teemas küsisid võrri jooniseid. Ma arvan, et ükski asjalik kasutaja ei viitsi sinusugustega jamada. Ühel hetkel tahad korda teha ja siis järsku PAPPI, PAPPI, PAPPI!
Mis sa nende joonistega teed???!!! KAS A MÜÜD NEED KA MAHA, ET ROHKEM PAPPI SAADA!!!???!!!


Vasta
#10

ok,ok mul on kodus kolm v6rri,ja sul pole midagi vaielda!
Vasta
#11

Midagi vahel ikka on.


Vasta
#12

muhklik100 Kirjutas:ok,ok mul on kodus kolm v6rri,ja sul pole midagi vaielda!

Tee siis oma kolm võrri korda ja müü maha kui tahad!
See palju Sa nende eest raha saad oleneb Sinust endast kuidas Sa viitsid ja tahad neid teha.

Pange see teema lukku!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne