Päästeaktsioon: Elva TA-37601
#1

Viimaste aegade edukad päästeaktsioonid Tartu tehase toodangu päästmiseks vanarauastamisest on kindlasti kõikide vanatehnikahuviliste hingi rahustanud kuid...

Utiili on lähipäevil minemas järjekordne furgoonauto. Seekord on ohvriks piimaveofurgoon TA-37601, väljalaskeaastaga 1982, kerenumbriga 30.

Piimevoeks mőeldud furgoonautosid mudelinimetusega TA-37601 valmistati
Tartus väikeseeriatootmises kokku 40 eksemplari. Tänaseni on teadaolevalt
säilinud vaid kolm sellist furgoonautot.

Auto tänane omanik on otsustanud peagi masina vanarauaks müüa. Auto on iseenesest rahuldavas seisukorras - viimati käis tehases kapremondis 1992. Siiski on omanik nõus masinast loobuma u. 5000 krooni eest. Muul juhul algaks lammutus paari päeva pärast.

Fotod masinast: http://kodu.pri.ee/ta/index.php?sisu=baas&ID=255

Millised on teie emotsioonid ja arvamused, eelkõige nende omad, kellel on osalus hetkel vabana seisvas kogutud 10000-s summas?

Vasta
#2

Miks tal kapott ja katusealgus selline roheline on ? Sammal on maha kraabritud ? Küljeklaasid vast leiab.
Vasta
#3

Minu jaoks on 2 aspekti.

Kui Ikaruste asi jääb soiku, siis võiks pühenduda TA-dele küll. Samas tähendab see ka osa summa tagasikandmist annetajatele, kes on veendunud Ikaruse toetajad.

2. Kas muuseumipapa soovib oma õuele sellist masinat.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#4

Ühel mu sugulasel seisab 1 selline TA samuti hoovi peal. Seisukord on palju parem, peaks isegi käima minema. Kel huvi on võib teada anda, võin täpsemalt järgi uurida ja isegi pilte teha.

Cool
Vasta
#5

kris Kirjutas:...Samas tähendab see ka osa summa tagasikandmist annetajatele, kes on veendunud Ikaruse toetajad.
Olen Ikaruse toetaja edasi, äkki ikka mõnest saab asja. Raha tagasikandmisega annab ju oodata.
Vasta
#6

Samas kui praegu uus TA soetada tuleks Ikaruse jaoks uus aktsioon korraldada, järelejääva ~5000 eeguga ungarlase peale vist ei mõtle.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#7

Püüame PETSSiga Sürgavere Ik 620 juures millalgi veelkord ära käia. Siis ehk oskab juba paremini seisukohta võtta ,kuidas edasi tegutseda.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#8

Kui \"vanadekodus\" sellest masinast puudust tuntakse siis olen isendi päästmise poolt. Metallikokkuostu oleks sedasorti masinaid kahju saata. Kui asi ükskord ikaruseni jõuab, siis olen heameelega nõus veel toetama.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#9

Lehtses ka sääne piimakogumis auto.Lähiajal plaanis(näddali -2 pärast) koos Silluga toda Ikarust kaema minema.Kui tolle bussi tõesti ainult soojaku vastu saaks?Aga enne tuleb soojak koos ratastega leida.Neid küll vedeleb üle EW mitmel pool aga enamusel on vist omanikud olemas.Raha nõus mõlema ,nii TA kui Ikaruse eest annetama.Kui muidu ma pappi ei leia siis warsti loete pangaröövist või mõne transpordifirma pankrottist siis teadke:asi läinud õilsate eesmärkide nimel.
Vasta
#10

Igal juhul tuleks to TA ära päästa! Palju aega pole ,varsti
läheb omanik seda lammutama kui mitte juba praegu.


Vasta
#11

Elva TA-37601 omanik, kuuldes siinsest plaanihakatisest, on masina lammutamise esialgu veidikeseks edasi lükanud. Samas omapoolse vastutulekuna on ta masina hinna alandatud 3000 kroonile!

Seega, palun kris\'i et välja kuulutada uus päästeaktsioon «Elva TA-37601»

Teen esimese panuse 500.-
Vasta
#12

Kris, 100 lükka minu arvelt sellele Elva TA-37601le.
Vasta
#13

Tavai,anname tuld! Minu järelejäänud 100EEKu ka Elva TA-le!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#14

Rõõm!

Teie soov on mulle seaduseks. Alustuseks on seis selline:

TAR: 500.-
Regardman: 100.-
EdR: 100.-
kris 100.-

Kokku: 800.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#15

Kui \"minu arvel\" raha on siis palun see Elva TA päästmiseks ära kasutada. Nädala lõpupoole on palgapäev, siis toetan veel.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#16

Ühinen kaasfoorumlase isandpauk\'i arvamusega. Kui minu nimel on päästefondides veel vakantset raha, siis olen nõus selle TA peale ära kasutama. Kui ei, siis kannan juurde Smile

Kui miski Ikarusega tõsiselt asjaks läheb, eks siis leiab ehk veel...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#17

isandpaugu nime tagant leidsin 158,19 eeku, valdo on olnud liiga aktiivne toetaja, mistõttu on ta end \"nulli\" annetanud.

TAR: 500.-
Regardman: 100.-
EdR: 100.-
kris: 100.-
isandpauk: 158,29

Kokku: 958,19

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#18

kris Kirjutas:valdo on olnud liiga aktiivne toetaja, mistõttu on ta end \"nulli\" annetanud.

Kui nii, siis nii. Igatahes 200 uut krooni läks minu poolt teele TA-37601 päästmise jaoks Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#19

Üle kolmandiku juba koos!

TAR: 500.-
Regardman: 100.-
EdR: 100.-
kris: 100.-
isandpauk: 158,29
valdo: 200.-

Kokku: 1158,19


Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#20

Üle poole juba koos!

TAR: 500.-
Regardman: 100.-
EdR: 100.-
kris: 100.-
isandpauk: 158,29
valdo: 200.-
Sillu 500.-

Kokku: 1658,19

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne