Zid või Delta?
#1

niisiis on mul küsimus.

mul on valik. kas osta tutikas Delta riiast ( 6500 eeku) või tutikas ZID Venemaalt ( 7000 eeku) . ise valiks küll Zidi, aga kuidas seda eestisse saaks tuua? esiteks , et mul pole venemaal tutvusi...keegi saaks muidu ära tuua ning vene toll on kah jube.
Delta see-eest saaks ära tuua üks tuttav, kes elab Lätis. tean jah et mingi maksud tulevad peale. aga ikkagist...

ei soovi selliseid vastuseid ,et Võta Zid see poole änksam jne.

kommenteerige saadavust ning soovitage.

tänan
Vasta
#2

no kui sulle ikke zid rohkem meeldib siis tasub selle nimel võidelda,ma võtax zidi,alguses on maybe jama rohkem kuid pärast oled ise rahul,mul isa töötab autojuhina soome-venemaa vahet aga ma ei tia kudas tal aega/viicmist on...
Vasta
#3

jah, sain ise kah teada, et zid on ikka kõvasti vastupidavam ning lugesin siit, et algul peab vaikselt mootori sisse töötama ja pärast pidavat hea pill olema...

delta kohta veel niipalju, et tal pidavat .. oeh. ma ei mäleta, kuid üks sõber, kes teab vägagi palju mootorratastest ja mopeedidest ütles , et raudselt zid.

eestist ei taha üldse osta niiet peab kuidagi venemaalt selle hankima
Vasta
#4

zid on ikka parem kevadel ostan endalegi
Vasta
#5

venemaalt on tõesti targem tuua, seal nagu poole odavam.ma ise tahtsin ka sealt tuua.tollis tuleb yle 5000 kroonise asja eest natuke juurde maxta,aga muidu ei ole seal midagi jubedat.
Vasta
#6

Kas tollis peab 5000 kr maksma??:eureka
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nike1
Kas tollis peab 5000 kr maksma??:eureka

Et nagu kustkohast see järeldub, ta ju ütles, et kui toodava asja hind läheb üle 5000, siis peab sutsu kõrgemat tollimaksu maksma. 5000 kr tollimaksust pole kuskil juttu olnud.:eureka
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: superior
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nike1
Kas tollis peab 5000 kr maksma??:eureka

Et nagu kustkohast see järeldub, ta ju ütles, et kui toodava asja hind läheb üle 5000, siis peab sutsu kõrgemat tollimaksu maksma. 5000 kr tollimaksust pole kuskil juttu olnud.:eureka
Kas sa tead palju peab umbes tollis maksma?
Vasta
#9

ma arvan et paar sada eeki,rohkem kylkl ei tohiks olla.
Vasta
#10

zid on mõtekam vahe ainult 500 eek
Vasta
#11

ära deltat küll zidiga võrdle.Big Grin ja kui tutvusi ei ole ja varem ple mdiagi üle piiri toonud ja neid trikke ei tea siis võivad raskused tekkida vene tollis.ja pealegi kütus ka ju maksab.ja parem maksta 1000 krooni rohkem kui akata riskima.tuttaval oli krt 3 kg soola pekki kuigi tohib aint 1 kg üle tuua,ja selle pidi ta tollis ää hävitamaToungue.kui juba pekiga sellised probleemid siis ei julge küll arvata kuidas neid zide saab siia tuua kui tutvusi ple:aga soovitan ostke ikka minu käest zidToungue kõigest 9000
Vasta
#12

hm tahask ka endale zidi aga 9k krt ma ei tea kuidagi krabiks kokku võibolla
Vasta
#13

ma ei saa aru miks on nii kallist asja osta ja veel 50 cc osta juba vahe karmim pill endal oli ka delta soitsin eelmie aasta paris rahule jain nyyd vedeleb kuuri ja ootab remonti nyyd k2rutas 250cc honda krossikaga ringi eluk6va pill on
Vasta
#14

Kas ise ei ole võimalik üle piiri zidiga sõita, et nagu piirimeestele jääks mulje, et käisid venemaal niisama zidiga kruisimas?
Vasta
#15

Big Grin
jh...
isa käib mul igapäev venemaal... tal aastane viisa ja toob pena Toungue
igakord peab vähemalt kolm tundi ootama järjekorras et yle piiri saada :S
pragused järjekorrad on 8 tundi, sest lätlasi on palju... ja ma ei tia kui kaua sa j6uad seista selle zidiga seal Toungue
Vasta
#16

See ei käi siia muidugi aga keegi ütles ,et zid mootor on tehtud mingi derbi mootori järgi. Vastab see tõele? Ja ise valiksin muidugi zid,i.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne