KAs saab trahvi?
#1

Kas politsei teeb midagi kui kogemata auto dokumendid koju jäid? Ent juhiluba on kaasas. Kas nad äkki kuidagi auto registrinumbri järgi ei saa vaadata kas on õige auto ja kas kindlustus-ülevaatus olemas?

Cool
Vasta
#2

Need masinad, mis varustatud arvuti ja internetiühendusega, saavad vaadata.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

isegi, kui nad saavad järele vaadata, on neil õigus trahv välja kirjutada. Kuna LE s on kirjas, et kõik vajalikud dokumendid PEAVAD kaasas olema.

Üldine praktika on näidanud, et saadakse inimestest aru ja trahvi ei tehta, suuline hoiatus ehk - aga kui vastu plõksid, siis 3 k tuleb ikka ära
Vasta
#4

Mul paar säänst juhust olnud(kindlustust polnud kaasas).Kõik sõltub enamasti klemmist ja tema tujudest kes Sind kinni peab.Mul endal läks edimene kord s--asti ,teine kord joppas.
Vasta
#5

Ametlikult vist pole see e-politsei seadus jõustunud jah. Muidu jutt oli kunagi, et tulevikus võib sõita vaid nii, et taskus ainult ID-kaart. Eks nad arenevad sinnapoole vaikselt ma arvan.
Vasta
#6

Polnud endal ka kindlustust kaasas ning politsei ise ei saanud ka vaadata, sest nad olid \"kaugemalt\" kui Tartumaalt ning seega pidid ühendust võtma \"Tartu\" omadega. Kõik oli küll ok, kuid inimlikkusest öeldi, et pane ikka kaasa nüüd.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne