Unic-Moto foorumlased + MUST NR ?
#1

Kes siinsetest Unic-Moto foorumlastest omavad mootorratast/autot, millel on must nr ? või hiljuti üritanud seda saada jne ????

Kui kellegil on mustad nr siis oleks tore, kui kirjutaksite siia mida keegi omab ---> mudel/mark


ala310

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

Hobiklubi ajakirja nr 2 abiks. Üldse Maarjamaal välja antud 18 musta numbrit.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

näpiks vana teemat, et mismoodi siis ikkagi musta nr-i saab. Vanatehnika sõidu piltidelt jäi ette selline
http://www.zone.ee/uunikumisoit/slides/IMG_3837.JPG
sama viga tehtud mis mul, et liistud ja vana nina (Jaltad olid punnis ninaga kõik) aga olenemata sellest must nr Rolleyes
Kohati räägitakse et iga seib peab õige olema ja värvitud.

Ma ise olen e-meilinud erinevatele asjapulkadele ja pole mitte ühtegi vastust siiani saanud Sad
Vasta
#4

Mootorratastele seni musta numbri sertifikaate väljastatud järgmiselt:
1. Jawa 257, 1969/1970
2. Jawa 360, külgkorviga, 1975
3. HD-42WLA, 1943
4. MZ, 1975
5. Iž-350, 1950
6. HD-42WLA, 1943
7. Iž-350, 1950
8. NSU 301T, 1930
9. K-750, 1973
10. Jawa 356, 1959
11. Indian Power Plus, 1919
12. Zündapp KS 750, 1942

Kuna kokkulepet omanikega ei ole, ei ole viisakas nimesid juurde kirjutada.
Osa nende siklite pilte on üleval www.unicweb.ee -s. Koos Eesti Antiikautode Galeriiga on plaan saada need pildid , nii palju kui võimalik, loodavasse interneti muuseumigaleriisse.

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#5

nymmik Kirjutas:näpiks vana teemat, et mismoodi siis ikkagi musta nr-i saab. Vanatehnika sõidu piltidelt jäi ette selline
http://www.zone.ee/uunikumisoit/slides/IMG_3837.JPG
sama viga tehtud mis mul, et liistud ja vana nina (Jaltad olid punnis ninaga kõik) aga olenemata sellest must nr Rolleyes
Kohati räägitakse et iga seib peab õige olema ja värvitud.

Ma ise olen e-meilinud erinevatele asjapulkadele ja pole mitte ühtegi vastust siiani saanud Sad

Mina olen saanud mitmeid vastuseid seoses musta nr.

Hr Piibur andis mulle kontakt andmed, kellega saad ühendust võtta, kui hakkad musta nr taotlema.

Urmas Teearu (EVMK „Unic-Moto”) tel.5087150, Urmas.Teearu@mail.ee
Tarmo Riisenberg (EVMK „Unic-Moto”) tel.5109124, rederev@online.ee
Tony Laan (EVMK „Unic-Moto”) tel.53424905, motohull2003@yahoo.com
Märt Karu (EVMK „Unic-Moto”) tel.56684440


NB: Seibid, mutrid, kummitihendid, trossid, jne kõik peab olema originaal. Isegi värv. Ja kui oled auto/tsikli üle värvinud siis peab toon olema sama, mis tehasest välja tulles (Pead välja uurima värvi koodi).

Ja kui oled kindel et sul on ta originaal jne, siis spetsialistid vaatavad su auto/tsikli üle ja see pidi olema pikem ja aeganõudev protsess. Ja üle ei vaadata mõne minutiga, vaid ikka see peaks olema mitmetunni töö.

Siin foorumis on mitu teemat olnud musta nr kohta, kasuta OTSINGUT.

PS: Täna filmisin ja pildistasin Ikarus LUX bussi, ja see buss oli Eestis esimene, mis sai musta nr A0001. Ja isegi sees sai käidud Wink

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne