IZ JUPITER 2K<-->probleemid ja küsimused
#21

Üksi võibolla pole võimalik teha siis, kui kogemusi pole(aga vat ma sain hakkama Big Grin). Ses mõttes, et targem mees appi...
Vasta
#22

okih, ma esimest korda võtsin lahti yltse, a jummala lahe sda niimodi esimest korda lammutadaBig Grin

täna sain izi kokku ja töötab(peale mootori remonti)!Smile a natuke timmimist tahab veel.

mul jälle mõni küsimus:
1.kus võib kõige tõenäolisemalt elektrisüsteemis lühis(selline pisike, et käima läheb pika lükkamise peale ja kohe pärast aku laadimist kaa, aga natuke niisama seistes ka süüde väljas saab aq tühjaksSad, ja kas see on loomulik et süüde sees seistes aq tühjeneb?) olla(juhtmed kõik on korralikult isoleeritud)? -sry segase teksti pärast, a loodan et saate aru.
2.mis karp SEE on?
3.kui raske on seda puksi kepsul vahetada, kus sees on sõrm? ja kas see on poodides liikvel?
Vasta
#23

karukoobaz Kirjutas:2.mis karp SEE on?


Pilt ei näe.

Vasta
#24

ma arvan et ta mõtleb releeregulaatorit. see reguleerib pinget, millega genekas akut laeb.
Vasta
#25

tänan, a kas on vahet mis pidi see sinna vahele läheb(seal + ja -, + läheb akusse ja - releese?)

lühisest sain jagu (ma loodanBig Grin), aga siiski kui raske \"remondipuksi\"-nii vist seda nimetatakseSmile vahetada on?
Vasta
#26

ja veel 1 küsimus:
eile ommikul iz läks ilusti käima ja sõitis, õhtu poole sõitsin nats, jätsin seisma ja siish tahtsin jälle sõitma minna-panin käima nats käis ja siis suri väljaSad-enam käima ei läint.eile õhtul kõik putitasin ära(süüde viimasepeal paika, karpa, sumpad
puhtaks jne.)-käima ikka ei saant-lõin vänta ja heal juhul 2 pauku tegi, a üle tüki aja 1 vändalöögi ajalSad, mõtlesin et täna siis aretan edasi.

ja siis ommikul lähen izi juurde, 1 löök ja käibBig Grin- no mida fakkki?
millest selline jant võib olla?

ja üks asi veel, panin tähele et kui mootor käib siis tagatuli vilgub natuke, miks nii?-kuskil lühis?
Vasta
#27

Küsisid selle sõrmepuksi vahetamise kohta.
Tegin just talvel enda vanal Planetal selle töö ise ära.
1) Ostad poest pronkspuksi(d)- (Jupiteril ju kaks kepsu)
2) Otsid kusagilt õige mõõduga reiburi (ise sain ühe sõbra käest näiteks)
3) Otsid mingi hea pitskruvi
4) Võtad vana puksi kepsu seest välja (minul oli vana nii kulunud, et tuli vist isegi näppude jõuga välja)
5) Hakkad vaikselt puksi pitskruviga kepsu sisse ajama. Haamriga ÄRA LÖÖ! Võid terve väntvõlli niimoodi tuksi keerata.
6) Kui lõpuks on puks kepsus, mõtled, et what-a-fuck- uus sõrm puksi sisse ei lähe. (Iseenesest mõista, et ostsid ka uued sõrmed)
7) Võtad reiburi, keerad selle otsas oleva kruvi täiesti pinge alt välja ja hakkad seda läbi puksi ajama, iga läbi aetud korraga keerad aga reiburi kruvi järjest tsipakene peale. Selle tööga eraldub palju pronksi Wink
8) Iga reiburi läbiajamise korraga proovid, kas sõrm juba läbi minema ei hakka. Mina suuurendasin puksi auku nii palju, kuni sõrm näpu jõuga sisse ei läinud, aga sai sisse löödud hästi õrnade haamrilöökidega.
9) Kordad protseduuri teise kepsuga.

Õnne ja edu!

PS! Jupiteri sõrme läbimõõtu ma kusagilt praegu otsida ei viitsi ja seeläbi ei oska öelda, mis mõõdus reiburit peaksid kasutama.

Pots ja postivahe.


Vasta
#28

Mainiks veel seda niipalju. Kahjuks ei tea, kas sõrmed on tal üheltpoolt kinni (sarnaselt jawa638le) või mitte. Kui kinni võta sõrme väljapressimiseks toru, pane see ühte otsa(toru sisemine auk suurem sõrme omast) ja teisele poole pane polt või mingi teraspulk(hea kui üksots ümar ja sõrmest veidi väiksem). Pitskruviga suru see sõrm sealt vaikselt välja. Uue sõrme sissepanekul suru ennem sõrm pooldevinna kolvisisse ja pane kepsule peale ja hakka vaatama siis -- küll see sunnikas läheb. kui ei, siis anna kuuma. Jõudu ei tohi palju rakendada, see on eiti tähtis.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#29

suured tänud teile JyrkaEE ja unimütsBig Grin
Vasta
#30

probleem:
sädet pole(s.pool korras)
kontaktide vahel vahest väike säde on a küünlas pleSad
kas siish lühis või võib ka midagi muud olla?
kuidas siish säde käitub, kui kondekas läbi?
ja see kamm on aint ühel pütal(v), teine täica korras.
Vasta
#31

kuidas siish säde käitub, kui kondekas läbi?
Vasta
#32

küsimus:
palju kaalub iz jupiter 2 (ilma korvita)?

kahjuks pole endal praegu kaalumisvõimalustToungue
Vasta
#33

küsimus selline-palju on izil normaalne(v keskmine) laadimisvool voltides tühikäigul?
Vasta
#34

ja ka selline küs., et kas korvile läheb esimene ratas või?
Vasta
#35
Question 

ja ikka see küsimus-palju on izil normaalne(v keskmine) laadimisvool voltides tühikäigul?

Vasta
#36

küsimus selline:
kas kellelgi on kogemusi reservi suhtes selle KP-12(vene) kraaniga, mida on pandud külge enamustele vene ratastele(delta, iz, mini...)?
kui kraan reservi(P) peal, siis saab normilt sõita, kui aga tavalise(Q) peal, siis mingi aja pärast sureb välja, sest bens ei jõua karpasse enam(kui paaki puhuda ja uputusnuppu all hoida siis saab karpa jälle bensu kätte ja mingi aja pärast sureb jälle välja Sad )
kas sellepärast ongi nendel kraanidel pikem toru otsast ära lõigatud või alla serva sisselõige tehtud? kas kuidagi annab asja parandada, näiteks selle pikema toru auku suuremaks puurida, või ei annagi asja parandada?
Vasta
#37

puhasta kraan ära!
Vasta
#38

ma olen neil kraanidel selle toru näpitsatega eemaldanud,kui paak seest puhas on siis pole teda vaja.
Vasta
#39

kraan on täitsa puhas, puhastasin mõlemad filtrid ja lasin augud kompressoriga puhtaksWink, I.A.-kui sa selle toru ära lõikad siis pole ju enam kraanil reservi põhimõtet(just seda mina tahakski, et oleks reserv, siis ei pea varu bensiini kanistriga külgkorvis hoidmaSad !)!
Vasta
#40

kas pole siis rohkem kedagi kellel selle kraaniga kogemusi oleks?

ja siis üks probleem veel, nimelt 2. käik loobibSad (ainult 2.!)
olen kuulnud, et viga peaks otsima käigukastist, aga mis seal täpsemalt siis viga võib olla, et \"loobib\"?

+veel 1 küsimus:
kas on olemas 6v halogeenpirne?(kui on siis kust neid võimalik saada on ja palju need maksavad?)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne