Invakäru
#81

Regardman Kirjutas:
UM Kirjutas:... Algatuseks oleks vaja mootorit koos starteriga, esimest paremat tuld, tagatulesid ja võib olla veel midagi, see selgub natuke hiljem.
Masin ise selline: www.hot.ee/puksiirteenus/sant.jpg

Jõudu!
Taastad originaalis?
Kui originaali ajada siis ees on vana sapiku 965 tuled (ilma välise võruta). Taha käivad sellel uusimal mudelil uaz-i tuled ja sellised helkurid nende all nagu zaz 968A, raf, luaz, kitsa klotsi kujulised.
Vasta
#82

Tänan \"taruvaras\" hea infi eest!Tegelen asjaga ja kevadel läheb töösse.
Vasta
#83

mul on selline ümmargune ja neljarattaline invakas.Isaga ajasime seda autot kolm aastat taga kuid lõpuks saime(tasuta),autol on ólemas originaal dok-id mille järgi on auto 53a oma.Nüüdseks on auto korralikult ülevärvitud ja väljast sama mis on piltidel.Hetkel puudub mootori poolsed osad mis saama kätte selle nädala jooksul.Olen mõelnud panna autole peale Trabandi mootori aga ei tea sellest mootorist mitte midagi ja oleks väga tänulik igasuguse info eest mis puudutab seda mootorit ja varuosi.Arvatavasti ostan endale selle trabani ära.
Pildid on siin lehel http://www.carrating.org/car.php?6080
Annan ka oma msn-i:kommel001@hotmail.com
Vasta
#84

Lahe projekt,kuid Trabi mootorit mina ei paneks!Otsi parem mingi japsi bike mootor vahele.Kardi mehed saavad kindlasti nõuga aidata! Sihuke 750cc või suurem ja tuleb ökonoomsem ja odavam pidada.Ka sõit on parem.Kasuta Izhi kasti vms.Arvatavasti oleks vaja ka mingit adaptorit/-eid. Seda nii või naa.Musa puhul on ka sul vaja ekstra elektrit!Vaata vaid,et masin liiga raske ei saa.

Just a man!
Vasta
#85

Milleks veel sinna ekstra kasti panna, kui mootoril on juba kast küljes? Väga suurt mootorit ei tasu panna, sest see raam/sillad seal lihtsalt ei kannata suurt jõudu. Loomulikult võib sinna Hayabusa mootori peale panna, aga tulemus pole tõenäoliselt just väga sõidetav.

Samas diffrit läheb vaja, sest invakal on taga sõltumatu vedrustus, millel originaalis differ.

Kõige mõistlikum on alustada sellest, et planeerid eelarve ja vaatad siis, mida selle eest saab.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#86

mul sapaka elektriline sidur, mis kuulus kunagi vist inva sapakale.
Vasta
#87

kui ma panen oma invakale n:yamaha 750cm3 mootori siis kui palju kiirus siis umbes tuleb , sest selle raam ei ole ehitatud just ringraja jaoks.Kui kellegil on saadaval mingi vana mootorratta mootor soodsalt mis sobib invakale panna andku teada,tulen ise järgi ja muidu asun saaremaal
Vasta
#88

Originaal IZ mootor veab ka ca 70-80 km/h välja. Kui karburaatorit modifitseerida, siis ehk ka rohkem, kuid mina isiklikult üle 60 km/h sõita ei soovita. Veermik lihtsalt ei ole selleks ette nähtud.

Suuremal kiirusel muutub invakäru ülejuhitavaks ning sisuliselt tähendab võimsama mootori kasutamine uut veermikku, sh rooli ja pidurisüsteemi.

Vasta
#89

Selline aparaat seisab Tallinnas ühes autoremondi töökojas öösel sees, päeval aga väljas. Masinale on paigaldatud ZAZ-968 mootor. [Pilt: 3006050023cm.th.jpg] [Pilt: 3006050018ci.th.jpg]
Vasta
#90

Ma sain oma invakale tuula mootori,arvan et see istub sinna paremini kui mingi yamaha mootor.Arvan ka ,et seda on lihtsam remontida.
Vasta
#91

Üks uuem invakäru müügis:
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuul...l_pagesb=4
Vasta
#92

Kinnisvaralehel on üks pakkumine, kus ühel pildil invaauto näha.
Tundub, et sama masin, mille ma hr. Sirgile maha müüsin kunagi.

Pildid ka võrdluseks:

[Pilt: inva17en.jpg]
[Pilt: inva24eb.jpg]
Vasta
#93

valdo Kirjutas:Neid vanu ümmargusi invakärusid on kahjuks
jah vähe alles. Põhjuseks on asjaolu, et
Vene ajal anti invaliididele auto riigi
poolt kasutada, mitte aga omandiks. See
puudutas nii IZi mootoriga \"invakärusid\" kui
ka ZAZ 965/966/968 baasil toodetud
käsijuhtimisega invaliidivariante.

Märgiks siin Valdo mõttele lisaks, et kandilise invakäru hooldusraamatu andmeil olevat invakäru (nii kandilist kui ümarat) tehtud kokku üle 10 eri modifikatsiooni. Milles kõik need muutused seisnesid raamat kahjuks ei kirjelda.
Eks invasõidukite kui väheatraktiivne ja mõneti nukker valdkond on üldse läbi uurimata. Käsijuhtimist pandi lisaks sapikale teistelegi autodele Mosse 403 tehaseraamatu andmeil oli mosse 403 spetstähistusega seeria invaliididele, mäletan lapsepõlvest Mihkel Aitsami käsijuhtimisega Pobedat (kuigi vaevalt see miski seeria oli). Hiiumaa kunstnik Paul Kammil oli eritellimusel valmistatud invasõiduk millega olevat poollamades saanud saarel ringi liikuda.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#94

võtan teema üles, kuna haapsalus olen näinud liikumas ka ühte \"invakäru\" vm. on selline pisikene kõvakatusega vist. tundub olevat 90\'te algusest või 80\'te lõpust, sest väga vanaaegse välimusega ta pole. varem on tal olnud numbrid, sest see masin on punast värvi kuid taga on numbrisuurune laik tumedamat punast, st ülejäänud auto on ära pleekinud aga numbrialune osa on korralik. vb ta polegi invakäru.. kuidagi naljakas ja kahtlane näeb välja.

ja kes müüb veel mõnda invakäru võiks pakkuda mulle Smile
Vasta
#95

Täna Tagadil täitsa uskumatu juhus:kohale oli toodud kandilise kerega,kuid vana seeria tuledega täies puutumatuses seisnud perfektne invakas , spidol 00004 km, masin aastast 84. Müüja raakis et invaliid-omanik olla vahetult surnd, kas enne või pärast autu saamist. Nii et sõita ei saandki. H. 2000 EURi !!! Ehk keegi tegi piltegi ja paneb siia üles!
Vasta
#96

[Pilt: imgp94110wt.jpg]
Huvitav, kas see ära ka osteti?
Vasta
#97

Invakas on peaaegu valmis ja panin pildid pilt.ee-sse üles.Peale panin tuula mootori mis pandi kolmest teisest kokku.Mootor töötab nagu kella värk aga puudu on see relee(RR-45)mis muudab tuula starteri genekaks, et mootor hakkaks ise laadima.Vaja olek veel muravei spidokatrossi.
http://pilt.ee/album.php?type=images&id=608338
Vasta
#98

siim006 Kirjutas:Invakas on peaaegu valmis ja panin pildid pilt.ee-sse üles.Peale panin tuula mootori mis pandi kolmest teisest kokku.Mootor töötab nagu kella värk aga puudu on see relee(RR-45)mis muudab tuula starteri genekaks, et mootor hakkaks ise laadima.Vaja olek veel muravei spidokatrossi.
http://pilt.ee/album.php?type=images&id=608338




ei näe pilte !!
Vasta
#99

siim006 Kirjutas:Invakas on peaaegu valmis ja panin pildid pilt.ee-sse üles.
[...]
http://pilt.ee/album.php?type=images&id=608338

Ole hea, logi enne aadressi võtmist pilt.ee -st välja, et teised ka pilte näeksid!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Mina olen juba pilt.ee-sse sisselogituna esitatud aadresside konvertimise ära õppinud Smile

http://pilt.ee/view/608338
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne