Invakäru
#21

Aga mul on selllel jawa karbuss ja kandiline ise ehitatud nina koos toruraamiga. Tõmme on väga hea Toungue. Kohapeal võtab ratta ikka ringi :rull. 350iz mootorile sobib nagu valatult 350\'se jawa karbuss ja tõmme on parem Smile
Vasta
#22

No kui sul võtab koha peal ringi käima, siis oleks mulgi vist kuskilt üks jawa karbuss hankida....
Koha peal rata ringi saamisest on asi väga kaugel....praegu...
Vasta
#23

huvitav, palju sellise kandilise top speed on?Big Grin
Vasta
#24

Olen uurinud selle mootori ja selle diffriga umbes 60-70 km/h. Heal juhul allamäge ja alla-tuult sõites saaks 80km/h kätte. Toungue Eriti ea ei ole täiskiirusel sõita aga lahe väike auto
siiski. Toungue
Vasta
#25

tegin sellest mõned pildid.

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: unu
Ei saa oma teada jätta. et tean üht uuema kerega kandilist masinat ühes Nõmme hoovis... sammaldunud ja puuriida vahel. Võin anda privas kordinaadid. Tegu kortermajaga... niiet omaniku kohta midagi ei tea.
Vasta
#26

teine pilt:
Vasta
#27

veel üks:
Vasta
#28

oh jah Smile

Vähemalt oli viitsimist asi üle vaadata (Y)

Spoiler ja koopalaiendid on 5+

Kuidas ise asja kommenteerid. Oma m2letamist m66da oli autol katus korras...
Vasta
#29

no vihaseks tegi see, et räägiti, et hirmus suur vanaisa mälestus, mida poisid mingi hinna eest ei müü. aga tegelik pilt oli ikka muidugi teistsugune. sellisesse kallisse mälestusse ikka prügi ei pane ja katusel ei tambi. no on ikka vennad...
Vasta
#30

Kui kedagi huvitab,siis minu nüüdseks juba omanikku vahetanud käru pilte saab näha aadressil http://pilt.ee/underground88
Vasta
#31

üks selline vanem ümmargune invakäru on auto24.ee-s müügis praegu
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=60937
Vasta
#32


[Pilt: 324993.jpg]

päris vinge asi ...arvel ka ja puha aga hind 10 000.-
Kommentaarid jätan enda teada seekord.
Vasta
#33

to klaabu:
mis mootor sellel kärul seal kolmanda pildi peal on? Wartburg?
Vasta
#34

Milleks sel kärul nii suur esiosa peab olema ? mootor ju niipisike
Vasta
#35

Mootor ju üldsegi taga,ees on ainult soendusmootor,üldiselt on see esiosa selleks,et ka jalaruumi oleks vajaduse korral,kui kapott üles tõsta,on näha,et pagasi jaoks on ruumi on väga vähe.
Vasta
#36

Nii,kuna ise olen peaagu saamas invaka omanikuks ( tänud Hõljukile ) siis igasugused soovitused mootori ja väljalaske osas on teretulnud.

TO Svenson:Kui sa oma invaka kabrioks tegid,kas sa tugevdasid kere ka või lihtsalt katus maha?


MT,esimese projektika ootel

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#37

Ma ei ole küll Svenson, kuid oskan öelda, et kui katus on maha lõigatud, peab igal juhul toruraami tugevudused peale keevitama, sest muidu vajub auto keskosa ära. Tema ehitus on ju nii lihtne ja keskkonsool ei hoia teda ni tugevalt, kui vaja.
seda siis kere kohta...
Vasta
#38

TO mighty tonka. tee oma invakast pilti kah
Vasta
#39

ma alles homme vaatama Big Grin nagu ma ytlesin saamas aga üsna kindel endas ( ja rahalises mõttes ) et invaka omanikuks ma saan Smile eks siis pildid teen ka.Kuidas muidu töökindlusega on?

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#40

Töökindlusega on kõik OK ...
Iži mootor ei kipu lagunema ka eriti, aga tagurpidi käik mis käib diffri pealt läheb mingi aja tagant peesse. Aga eriti midagi kyll ei ole juhtunud mis yle-jõu käiks.


Ps: Seda mootorit on raske kokku-lasta Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne