Võimalik probleem hondaga
#1

Olen vist endale probleemse tsikli muretsenud. Kes teab see rääkigu, KAS nsr peabki NII kiiresti kuumaks minema või lihtsalt minu masina viga. Ma sõitsin 7km, kiirus oli 100km/h ja pauh paisupaagi kork pealt ära ja kõik pritsib välja. Kuumus maksimumi peal. Pump kõik töötab.
Kas viga võib olla selles:
PILT

Sealt on näha, et on nagu natukene ära söödud. Võimalik, et asi on ka korgis. Laseb läbi?!?

Üks küsimus veel. Nimelt, millist käigukastiõli võib kasutada Honda nsr 125\'es?

Tänud, kui keegi oskab vastata nendele küsimustele.
Vasta
#2

Sa ikka seda tead ,et nsr on kahetaktiline ....ning tuleb õli lisada Smile
Käigukasti õli =) ? Lähed motopoodi ja kysid ....
Ise kasutan castrol superbike R4 =)
Vasta
#3

Miks ma ei tea. Praegu õli sees, aga kas teadmine, mis õli lisada tuleb on siis halb? Ei usu nii. Ja seda võib ka 2t kasutada?
Vasta
#4

Miks mitte võtta raha kaasa ning minna näiteks bike worldi ja öelda mis tsikkel on . Kyll siis saad oma õlid ja asjad Smile

Bikemees Kirjutas:Miks ma ei tea. Praegu õli sees, aga kas teadmine, mis õli lisada tuleb on siis halb? Ei usu nii. Ja seda võib ka 2t kasutada?
Vasta
#5

küttesegu on lahja äkki seepärast kuumeneb üle äkki
Vasta
#6

Võta küünal maha ja vaata, mis värvi on. Kui on selline valge elektrood siis on lahja segu. Kui on selline kohvipruun siis peaks segu korras olema.
Vasta
#7

äkki on läbi termostaat või siis m6ni temp.-i andur? Pole just NSR-i spetsialist, aga ka autodel juhtub sarnaseid asjuSad

130km/h @ Jupiter1 - serious s**t
Vasta
#8

Lõpuks siis korras.. Asi oli surves. Sai silindri peal vahelt lisaõhku ja paisupaagis oli surve sees. Nüüd on blokikaane tihend ära vahetatud ja töötab laitmatult!

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne