#1

Tere. Ma tahaks teada kas DKW on eestis väga haruldane? ja kas sellele tükke leiab ka?
Vasta
#2

DKW on suht haruldus Eestis -- siit sa sellele juppe ei saa. Maikuu Kurtna laadal oli üks müüa 2000euri ja vajas ka taastamist. Vaata minuteada sellest on ka pilte www.pilt.ee/unic

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#3

Unimüts..enne kui kirjutad, mõtle, mida kirjutad.

DKW mootorrattad, vähemalt mõned mudelid neist, on suhteliselt levinud ja ka varuosi leiab veel. Siitki foorumist mõned selliseid leiud läbi käinud. Sõltub vaid, millise mudeliga tegu.

30-ndate aastate masinatele leiab pea-aegu kõike, kui õige inimese käest küsida.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

minu mälu järgi oli ta see --kuid mis mina ka tean. Sorry vanad masiand mind eriti ei huvita.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#5

Minu meelest leiab sellele DKW-le palju juppe mis on Iz 49 sarnane. Igatahes mul sõbral on selle mootor ja teisel sõbral raam, nii et pool tsiklit koos.
Vasta
#6

unimüts Kirjutas:Vaata minuteada sellest on ka pilte www.pilt.ee/unic

Kelle lehekülg see on???? tahaks küsida kas ta 1 tsiklit müüb ka....
Vasta
#7

Kirjuta talle pilt.ee-sse..küsi.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

Unic on selle foorumi tegelane ka, samas on ta sinujaoks bling-bling liiga kallis inimene. Odavalt midagi Tema käest ei saa.

Põlva autokaupade omanik on selle lehe omanik muidu. Saada talle kiri unic.moto@mail.ee

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne