kes teeks polstri töid?
#1

tere, oleks vaja pobile teha uued istme katted ja uksepolstrid. kus saab teha ja palju lääb maksma?
Vasta
#2

Saab teha järgmistes kohtades:
Teping
http://www.zone.ee/Teping/
Hind hirm kallis kuid töö kvaliteetne. Rõhutada tuleb et soovite originaali (kui soovite?!) ja seda ka põrandakatte juures (võin šabloone laenata!). Väidavad, et autodel on kõigil nii erinevad põrandad et ei saa originaalide järgi teha. Ise vaidleksin vastu.
Softman
http://www.softman.ee
ise lasknud teha ühe sisu pobile. Töö kvaliteetne ja odavam kui teping. Hinnapakkumine tehti 13000.- kogu salong ilma paigalduseta. Paigaldus arvesta paar tuhat otsa. Tellin järgmise ka sealt.
Polster
http://www.polster.ee/
Hind pidi normaalne olema. Ise kasutanud ei ole

Ja jäävad muidugi kohalikud sepad kelle töö tihti väga kõvadele tegijatele alla ei jää.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#3

Sai hiljuti viimasest terve vana Volga sisu tellitud hind oli võrreldav teistega ja asi tuli ilus. Lagi pisut lokib aga see oli meie antud kaua rullis seisnud originaal materjali viga. Vanu plast kante ka ei tahetud uuesti õmmelda, aga neid pole keegi tahtnud teha.
Ainsana parandati vanu plastkante Tepingus ja ka siis kui ma kümme korda lubasin, et ma ei hakka pretensioone pärast esitama.
Pobi on muidugi selle nüansi võrra lihtsam ja lagigi on riidest.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

lagi on mul korras, seda ei hakka vahetama. istmed on mulk ka korralikud ainult ära pleekind, vaja uus riie peale panna või nahk,ei tea palju raha kokku saan ex näis. aga mis rooliga teha? rool on murenend ja sõita ei kannata eriti, pinnud lähvad näppu. kas on võimalik ja mõtekas taasatada, või on kuskilt võimalik saada sõita kannatav rool( hele). kui kuskilt ei saa siis mul on üx taastatud puit rool mille panen sinna peale.
Vasta
#5

pobi Kirjutas:aga mis rooliga teha? rool on murenend ja sõita ei kannata eriti, pinnud lähvad näppu. kas on võimalik ja mõtekas taasatada, või on kuskilt võimalik saada sõita kannatav rool( hele). kui kuskilt ei saa siis mul on üx taastatud puit rool mille panen sinna peale.

Korralik beež Pobi pool on defitsiit - mis vähegi päikesevalgust saanud, see on \"õitsema\" läinud ja keegi seda enam taastada ei oska ning hävimisprotsess läheb edasi. Eriti nõutud on 1.-2. seeria Pobi roolid - 3. seeriat liigub pisut rohkem.

Rohkem liigub ka hiljem varuosana valmistatud 1.-2. seeria pruune roole. Beeže selliseid olen näinud ainult üksikuid.

Teema on siin foorumis aasta-kaks tagasi põhjalikult läbi arutatud, nii et otsing abiks.


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne