Külaskäik Soome Myllyn vanhat autot automuuseumi
#1

Reisisin autoga mööda Soomet ning üheks sihtkohaks oli Joensuu külje all Ylamyllylas asuv muuseum.
http://www.nymmik.pri.ee/modules/cpg/thu...p?album=39
Vasta
#2

Vinge! Üllatavalt palju masinaid.

Äkki see Gaz 69 on minu masin olnud Wink Sai teine kunagi soomlasega Daihatsu Charade vastu vahetatud.
Vasta
#3

Toredad asjad! Aga kurb on see, et autosid on terve hall täis ja nad on NII teineteise otsas, et korralikult pilti teha ei saa!Sad Sama asi juhtus ka minul, kui talvel Norras olles viidi meid Gaztomiga ühte auto ja traktori(neid oli seal muidugi rohkem)muuseumisse. Kõik oli tore, aga 2 kaarhalli olid masinaid nii otsast-otsani täis, et kui tahad mõnest korralikku pilti teha roni teisele peale! Ja kui sind veel muuseumist läbi \"jooksutatakse\" pole see kuigi teab mis nauding, Aga mis ma ikke virisen - elamus oli tore. Too muuseum asub Hamari (a 80 km Oslost põhja poole) lähedal Stanges (hea nimi,eksBig Grin). Teine väärt koht on Rootsis, Stockholmist kah 100kond kilomeetrit Oslo poole - koht nimega Skokloster. Sinna sõites jääb Skoklosteri loss paremale ja auto-moto-lennumuuseum vasakule (eksida on võimatu - DC-3 seisab hoovi peal).Olen ka sealt \"läbi jooksnud\" ja hamba verele saanud - nüüd lähen ainult automuuseumisse ja teen mõningased fotod (tõsi, vist sügisel alles)
Vasta
#4

mosumees Kirjutas:Toredad asjad! Aga kurb on see, et autosid on terve hall täis ja nad on NII teineteise otsas, et korralikult pilti teha ei saa!Sad Sama asi juhtus ka minul, kui talvel Norras olles viidi meid Gaztomiga ühte auto ja traktori(neid oli seal muidugi rohkem)muuseumisse. Kõik oli tore, aga 2 kaarhalli olid masinaid nii otsast-otsani täis, et kui tahad mõnest korralikku pilti teha roni teisele peale! Ja kui sind veel muuseumist läbi \"jooksutatakse\" pole see kuigi teab mis nauding, Aga mis ma ikke virisen - elamus oli tore. Too muuseum asub Hamari (a 80 km Oslost põhja poole) lähedal Stanges (hea nimi,eksBig Grin). Teine väärt koht on Rootsis, Stockholmist kah 100kond kilomeetrit Oslo poole - koht nimega Skokloster. Sinna sõites jääb Skoklosteri loss paremale ja auto-moto-lennumuuseum vasakule (eksida on võimatu - DC-3 seisab hoovi peal).Olen ka sealt \"läbi jooksnud\" ja hamba verele saanud - nüüd lähen ainult automuuseumisse ja teen mõningased fotod (tõsi, vist sügisel alles)
Masinad olid tõesti üksteise otsas, mõnedele ei oleks tikutooski vahele läinud. Rõõm aga oli et ruumi ehitati juurde hulganisti Smile
Panen kaardi ka kus see muuseum ise asub.
[Pilt: YLAMYLLY.jpg]
Veel käisin Porvoos, kus liikles ka iludusi tänavatel, mõnest märkasin ka pilti teha Smile
[Pilt: DSC05243.JPG]
[Pilt: DSC05285.JPG]
[Pilt: DSC05308.JPG]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne