Teema on suletud

M408 hind
#1

Palju te pakuksite m:408 hinnaks auto on täiesti terve sõidab kaasa hunnik varuosi dokumente pole kuna auto arvelt maha võetud 3 aastat tagasi ajaloost siis natuke auto oli ühevanamehe käes ta oli u 70 aastat vana ta suri 3 aastat tagasi ja poeg võttis auto arvelt maha nüüd müüdi maja maha koos mossega ja juppidega kuna mehenaine ei oskanud midagi sellega teha ja kolis ise korterisse ja mosse juppe leitsime kah igaltpoolt kui pakute sobiva hinna siis auto laheb müümisele kui suurem huvi panen pildid kah!




#2

Kui on soovi korraldada enampakkumist, siis selleks on ntx http://www.osta.ee ... teistel juhtudel pöörduge http://www.emex.ee poole
#3

Tahaks teada mosse 408 hinda!
auto sõidab, dokumente pole, kaasa palju vidinaid.
ajaloost natuke: auto omanik suri 3 aastat tagasi, poeg võttis arvelt maha ja nüüd omaniku naine müüs maja koos mossega maha. nüüd on jalus hoovipeal pakkuge hind ja kui hind sobiv saadan pilte kah (korralik) Rolleyes kahju seisma jätta kah!

edit by usku: tegelikult on eesmärk ikka müüa ju
#4

zanzu Kirjutas:Tahaks teada mosse 408 hinda!
auto sõidab, dokumente pole, kaasa palju vidinaid.
ajaloost natuke: auto omanik suri 3 aastat tagasi, poeg võttis arvelt maha ja nüüd omaniku naine müüs maja koos mossega maha. nüüd on jalus hoovipeal pakkuge hind ja kui hind sobiv saadan pilte kah (korralik) Rolleyes kahju seisma jätta kah!

edit by usku: tegelikult on eesmärk ikka müüa ju

Auto väärtus on tõesti hetkel www.emex.ee lehe andmete kohaselt väljaarvutatav, kuna autot mis on (volitatud) omaniku poolt mahakantud ei anna enam kudiagi arvele võtta ja ainuke võimalus selleks oleks osta teine täpselt samasugune dokumentide ja kerenumbri doonor, mis arvel. Autoga mis ei ole arvel linnas ju sõita ei saa ja maakohas põlluralliks on www.emex.ee lehelt tulenev hind täiesti sobiv. Üks võiamlus on veel auto varuosadeks müüa, aga see on jälle seadusevastane ja selle eest võib trahvi saada.
#5

mossepower Kirjutas:Auto väärtus on tõesti hetkel www.emex.ee lehe andmete kohaselt väljaarvutatav, kuna autot mis on (volitatud) omaniku poolt mahakantud ei anna enam kudiagi arvele võtta ja ainuke võimalus selleks oleks osta teine täpselt samasugune dokumentide ja kerenumbri doonor, mis arvel. Autoga mis ei ole arvel linnas ju sõita ei saa ja maakohas põlluralliks on www.emex.ee lehelt tulenev hind täiesti sobiv. Üks võiamlus on veel auto varuosadeks müüa, aga see on jälle seadusevastane ja selle eest võib trahvi saada.
Milleks olla nii pessimistlik, kõik on võimalik ja kuna auto sõidab siis see peaks ometi tõstma väärtust, mitte ei peaks võrdlema kõike emexi hindadega. Ja küll selle arvele ka uuesti saabToungue
#6

mossepower Kirjutas:[quote=zanzu]
Üks võiamlus on veel auto varuosadeks müüa, aga see on jälle seadusevastane ja selle eest võib trahvi saada.

on tegelt ka vä? ma ei teadnudki! kas keegi oskab kuhugi viidata ka?

U.

/sry, et OT/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
#7

Ütled, et pakkuge hind siis vaatame kas pilte saab, mosse 408 on samas juba selline masin millele ei anna hinda ütelda lihtsalt selle järgi et kas liigub või ei selle teema algataja ei ole maininud auto valmistamise aastat, kas käigukang on põrandal või roolil, rääkinud muudest ulatuslikest ümber ehitustest, kas 4 või 2 esituld. Ja lõpuks ei tea me ju kas tegu on iz või moskva tehase toodanguga.
Oletame et tegu on 1970 aasta moskva tehase masinaga, millele on paigaldatud põranda käigukang, ja kaks istet. Rool, roolisamba ümbruse ja armaturi plastikud on kergelt \"õitsend\" ja kokku tõmmanud, taga on kollased suunatuled, isend suitseb ja omab mõningaid värvikahjustusi (loe vajab keevitamist) aga sõidab. Lisame veel kehva kroomi ja 2 esituld saame auto hinnaks natuke alla emeksi hinna, sest dokumentideta autot ei tohi niisama ringi vedada, vaja treilerit jms, seega mõjutab sinu masina hinda ka sõiduki asukoht, mille sa unustasid märkida.
Nii et ehk oled nii kena ja postida siia natukene täpsemalt mida sa mõtled sõitva auto all, lisad nimekirja kaasa tulevatest juppidest, räägid väheke üldisemalt oma auto konditsioonist, mõni pilt oma juttu illustreerima oleks kah mega mõnus.
Aga miks ma võtsin üldse nii pikalt vaevaks rääkida sellest kuidas ostumüügikuulutust teha, noh sellest võid sa aru saada vaadates minu posti alkirja... Olen tõsine huviline kui asi on oma hinda väärt, ja palju tähendab varuosade puhul ikke paljut, mitte kahte kasutatud generaatorit ja mitte originaalset sharniirikummi.
Aga hinna kohta, ühes teises teemas küsitud 4000 on ilmselgelt liialdus, kui auto kipub rohkem minu kirjeldatud masna suunas siis pead sa leppima kuhugi 500-1500 eek kanti ja loovutama masina põllurallitajatele.

Ühesõnaga ma loodan, et sa ei solvu vaid tuled oma jalakestega maapeale tagasi ja me saame seda mosset pildis näha ja temakohta ka üht teist lugeda. Kui sa ei oska pilte foorumisse ülesse panna siis minu mail aadress profiilis olemas sammuti telefoni nr
#8

usku Kirjutas:
mossepower Kirjutas:[quote=zanzu]
Üks võiamlus on veel auto varuosadeks müüa, aga see on jälle seadusevastane ja selle eest võib trahvi saada.

on tegelt ka vä? ma ei teadnudki! kas keegi oskab kuhugi viidata ka?

U.

/sry, et OT/

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=12145 siin küll mainitud et alates 2006, aga egas see enam kaugel pole...
#9

Mossel siis ümberehitatud käigud all ja ees 2 ümmargust tuld aasta on siis kas oli 1966 võo 1969 auto liigub väga hästi ja kaasas ka palju varuosasi www.pilt.ee/moskvich408 siin on pilte Tänan vastuste eest




zanzu
#10

Varuosi on palju ja auto ise tundub ka päris kobe olema.Väga kahju,et dokumente pole.Arvan, et 4000 küsida ei ole palju.Aga see on minu arvamus.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne