Oskab keegi müntide väärtust pakkuda?
#1

Oman kunagi vene ajal kogutud juubeli rublade kogu, lisaks muid münte. Aga ei oska arvata, mis väärtusega nad võiksid olla. neti.ee abil ei leidnud ka ühtegi mõistlikku numismaatikute lehte ehk on siin foorumis mõni numismaatik kes oskaks öelda väärtust või on kasulikum auk sisse puurida ja seibidena kasutada.
Edit: inf olemas ning pildid eemaldatud.
Vasta
#2

Vene juubelirublad maksavad meie turul olenevalt säilivusastmest alates 5 EEK-i tükk, üle 10 EEK-i on juba raske saada (vaid proof kvaliteedi puhul). Kahjuks on piltide kvaliteet halb, aga tundub, et erilist väärtust sellel kogul praegu pole.
Vasta
#3

Pole küll münt aga ehk teemasse siiski. On leitud 500 rubla, 1993 aasta raha. Tahaks teada kas see kehtib veel ja kui palju selle eest võiks saada. Pilt Pilt2
Vasta
#4

Nõukogude juubelirahasid on väga raske ,kui mitte võimatu müüa.Kui kvaliteet on väga hea ,siis jah võib küsida isegi 50 EEK tükist,tavalise kvaliteediga max 5 EEK tükist.Seal tundub ka paar Tsaari-Vene kopikat ja rubla olema, need maksavad rohkem, kuid pildi halva kvaliteedi töttu ei julge midagi pakkuda.Tsaari-Vene müntidest olen huvitatud.Täpsem info privas.
Vasta
#5

to Martti

antud rahatäht kaotas kehtivuse peale 97a. rahareformi Venemaal.
Arvestades Sinu rahatähe säilivust (peaaegu olematu) ja seda, et antud kupüüre on liikvel laitmatu kvaliteediga 100ste pakkidena...

soovitus, alusta oma koguga, algul huvi, siis hobi, lõpuks diagnoos.

hulgus@kogub paberraha


Vasta
#6

sass Kirjutas:Nõukogude juubelirahasid on väga raske ,kui mitte võimatu müüa.Kui kvaliteet on väga hea ,siis jah võib küsida isegi 50 EEK tükist,tavalise kvaliteediga max 5 EEK tükist.Seal tundub ka paar Tsaari-Vene kopikat ja rubla olema, need maksavad rohkem, kuid pildi halva kvaliteedi töttu ei julge midagi pakkuda.Tsaari-Vene müntidest olen huvitatud.Täpsem info privas.
Mis on hea kvaliteet ja tavaline kvaliteet?
Mündid on otse tollasest rahapajast (läbi tutvuste) minu kollektsiooni sattunud. Ajaga ainult natuke tuhmunud kuid igasugu mögasid olemas millega puhastada. Kuid jah tundub, et suurem väärtus on kui auk sisse puurida ja seibidena maha müüa (vaadates poes mis suured seibid maksavad Big Grin ) Vene ajal isegi oli hea hind neil, 5 rublase eest pakuti 25rutsi. Aga eks leian neile albumitele koha ja lapselapsed ehk kunagi mängivad nendega või saavad ratsa rikaks Cool
Vasta
#7

Kui need mündid on tõesti rahapaja kvaliteediga, ilma ühegi kriimuta, ilma puhastusjälgedeta ja originaalpakendis,siis võid julgelt 50 EEK tükist küsida, selline peaks nende hind kataloogi järgi olema,aga Eestist ostjat leida on siiski problemaatiline.
Vasta
#8

hulgus Kirjutas:to Martti
antud rahatäht kaotas kehtivuse peale 97a. rahareformi Venemaal.
Arvestades Sinu rahatähe säilivust (peaaegu olematu) ja seda, et antud kupüüre on liikvel laitmatu kvaliteediga 100ste pakkidena...

soovitus, alusta oma koguga, algul huvi, siis hobi, lõpuks diagnoos.
hulgus@kogub paberraha
Ma kogun ka paberraha, aga mitte vene oma, vaid EV 1-ja 2-krooniseid, mõlemad olemas ka tärnised nagu Nymmikul aga hoopis suuremal hulgal. Kahe krooniseid sain tutvuste kauduCool
Tegelikult on olemas igasuguseid vanu münte ka, laustades hõbe-ja vaskrubladega jne...
Vasta
#9

Vähe küll teine teema, aga olen ülimalt huvitatud Martti poolt mainitud vaskrubladest!!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne