Küsimus \"mini-kirovetsi\" kohta
#1

80-datel oli liikluses näha väikseid traktoreid, minu kodukandis nimetati seda liikurit \"mini-kiirovetsiks\" sest rataste pööramiseks oli tal sarnane süteem nagu T-150-l ja K-700-l, siit nüüd siis küsimus kas keegi oskab öelda selle trakatsi nime. tootjariik oli minu teada tsehhoslavakkia. Oleks siiralt tänulik kui saaks selle masina nimegi teada.

Vasta
#2

MT8? http://zdena.laski.cz/emt8.html
[Pilt: mt8.jpg]

MTZ 082 keerab kah niimoodi Smile
[Pilt: prod-traktor-082bs.jpg]
Vasta
#3

tänud!!Smile
Vasta
#4

pigem tšehhide TZ 4K või midagi sellist, pilti kahjuks ei ole panna
Vasta
#5

kas selle mark polnud mitte TZ 40 ise kunagi pisikese poisina töötasin sohvoosis suviti muruniitjaga ja siis meil seal haljastuses oli ka üks selline. igavesti vahva traktor oli ja kuna mu isa oli mu ülemus siis sain sellega peris usinasti ringi sõita. komplekti käis tal käru, lattniiduk, ader, väike saha poeg ette ja vist oli veel miskir a hetkel ei tule meelde. Käike oli neli ja sõita sai siis reeversiga ka tagurpidi samkiiresti kui edaspidi Smile)) Traktor oli samasugune nagu esimesel pildil ainult punast värvi, ümmarguste esituledega ja õhupuhasti oli märksa suurem Smile
Vasta
#6

Traktor TZ 4K:
[Pilt: TZ4-K_B1_360Px_KH.jpg]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#7

TZ-4K-14 mootor on ühesilindriline õhkjahutusega kahetaktiline diisel. Töömaht 660cc, võimsus 8,8kw.
Vasta
#8

seda küsimust on siin juba kunagi arutatud, kahjuks ei leidnud praegu üles. TZ 4K mingi versioon oli ka suurema mootoriga (vist 4 silindrit),võimalik ,et siis oli ka mark natuke teine.Äkki mõni targem leiab selle teema kusagilt üles?
Vasta
#9

Pole asjatundja aga äkki see MTZ-05 pole?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#10

MTZ 05 on aiatraktor,
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne