nahkkattega rool
#1

Millega seda rooli hooldada või \"lutsutada\"? Hakkab teine ära vajuma.
Vasta
#2

täpselt minu küsimus Smile

...ja kas siis, kui nahk on juba kergelt narmendama hakanud, on juba hilja tegutseda?
pagan, mul käis asi praeguste kuumade ilmadega nii järsku - ühel päeval lihtsalt avastasin, et pole enam päris sile. Ju siis higised käed on (hooldamata) naha surm... Aga teinekord tahaks targem olla.
Vasta
#3

Tänapäeval tõmbavad vist juba alates 300.- eegust uue naha peale ja mure murtud. Näeb välja nagu tehasenahk.
Mainäe probleemi...Smile
Vasta
#4

stihl Kirjutas:Tänapäeval tõmbavad vist juba alates 300.- eegust uue naha peale ja mure murtud. Näeb välja nagu tehasenahk.
julgen kahelda. Hinnad mu teada 4-5 korda kõrgemad - sääl üldjuhul õmblemist peris palju ning eks sadulsepadki taha elada.
aga jah, kui oskad õige koha peale näpuga näidata, siis palun tee seda. Isegi kaks korda suurem hinne on soodne ning hea töö puhul jooksen kohe sinna (rool+käigukangi nupp+nipet-näpet).
Vasta
#5

300kr on jah, khm, pehmelt öeldes utoopia.

http://www.zone.ee/teping/hind.html

Kui kuskil on hinnatase selline, et 300 krooniga saab rooli tehtud, siis paluks mulle ka teada anda, lähen sügisel rooli, käigukangi nupu, 2 uksesanga ja 2 päikesesirmiga kohale.
Vasta
#6

Viljandis on kingsepp ,kes paneb uue naha 500 eest roolile.(kui tal hinnad vahepeal tõusnud pole muidugi)
Vasta
#7

Kuidas teda leida?
Vasta
#8

Ikka ja jälle, et kuskil keegi teeb või tegi.Kas midagi konkreetset ka leidub peale selle http://www.zone.ee/teping/hind.html.
Vasta
#9

Asi ongi konkreetne.Kingsepa nimi Priit ja pesitseb ta Viljandis Centrumi vastas ,kui see midagi ütleb.Eks ma uurin ta numbri kah välja mõnipäev kuna seda tõesti peast ei tea.
Vasta
#10

see link juba selles teemas läbi käinud.

soovitan küsida ka:
www.softman.ee
www.polster.ee

Esimeses on mul tehtud nahksisu ja jäin kvaliteediga väga rahule

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne