Haapsalu Nostalgiapäevad 9-11 september
#41

Minu poolt ka tänud korraldajatele!Üritus oli igati nostalgiline...mulle meeldis.Paraad oli omaette vaatamisväärsus-palju neid masinaid oligi?mingi 50 vist.Ise sõitsin ühega vähestest ilma sidurita autodest niiet liikumiskiiruse üle ei kurda.Selge see,et esireas marssivad pioneerid dikteerisid tempo ja pealtvaatajatel oligi seetõttu parem kõiki liikureid üle vaadata ükshaaval.Näitus ja stiil oli SEE teatris igati hästi välja kukkunud-INTURIST-i numbrituba,raamatukogu,VIKERObaar-kõik nii nagu päris!
Eks neid virisejaid on igal üritusel, nagu ka seekord, aga kui ei meeldi-hoia suu kinni ja keri koju!Mul ei ole midagi selle vastu kui mängib terve öö temaatiline muusika,keegi räägib anekdoodi mille peale naerdakse või jutustatakse nõuka aegseid lugusid-see käib kõik asja juurde ja nii peabki olema.Aga kui hakatakse keset ööd kägisema teemal\"issand kui nõme siin on ää,miks ma siia üldse tulin...niuniuniu...kes mind koju viib...mis te siin magate...äää...! jne.jne.siis seda ma võtan kui korraldajate ja üle eesti kokkutulnud osalejate solvamisena ja vihasena olen ma väga hirmus!
Korralduse poole pealt annaks vist parandada seda ,et üritust hoida rohkem kompaktsena ühes kohas aga laialivalgumise põhjuseks oligi vist mitu üritust korraga-kuulsin isegi mingit juttu,et see lintmakidisko olevat tehtud teises kohas SEEteatri konkurentide poolt...Ise käisin kõik kolm muuseumi läbi ja tuleb tunnistada,et nähtu ületas julgelt kõik minu ootused-lootused.
Väga kena oleks igatahes,et üritus kujuneb traditsiooniks,et külalisi-ekstreemturismi harrastajaid tuleb ehk isegi ka piiri tagant ja ei soovita tulla järgmine kord nendel kes ootavad magamiseks pehmet voodit,kolmekäigulist lõunat,vannitubasid,koristajaga wc-d,sirgeid nuge ja kahvleid,välismaa jooke baaris jne.
Jõudu edaspidiseks!
Vasta
#42

Väga hea oli! Suurtänu korraldajatele ja jõudu edaspidiseks!

MZMA 403 `64, MZMA 423 `64, GAZ 20 `57, GAZ 24 `73, ZAZ 965 `63
Vasta
#43

olen Martin460-ga peaaegu nõus,kuid ülemine korrus koos baariga võiks järgmine kord olla puhas ja külluslik nii nagu delekaatidele kohane(pilet sobiks 300 ka) samas alumine söökla oli sobilik ,lisaks võiks olla karastusjooki nt tarhun.
kui järgmine aasta on edasiminekut märgata,siis annan ka sellele üritusele hinde 5.
Vasta
#44

Tore üritus oli. Tänud korraldajatele. Pildid loodan lähipäevil ka üles saada.
Vasta
#45

Üritus oli tore ja õhkkond sõbralik, kohal oleme kindlasti ka järgmine aasta. Ja juba põhjalikulmalt ettevalmistatuna, mis puhuks sai ka baarileti vedelenud Siluetist tehtud mõningad spioonfotod, et oma riietusega mugavalt sulanduda moodsamate nõukogude noorte sekka.



Tänades Jaanus ja Kristi
Vasta
#46

Igati lahe üritus oli tänud korraldajatele. Torkan lisaks ka mõned pildid.
http://www.pilt.ee/view/568040/

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#47

Kestvad kiiduavaldused korraldajatele ning osavõtjatele!
Oli väga lahe nädalavahetus Smile

Tegin paar pilti kah http://www.wax.pri.ee/hnp2005/

Järgmise korrani!

wax, ikka veel nostalgialaksu all Toungue


Ahjaa, seda kah veel et esimest korda elus nägin 4-ukselist sapakat Toungue
Vasta
#48

Lahkumistseremoonial sai vastava orgkomitee poolt välja hõisatud - üritus jääb korduma aastateks ja aastateks ja aastateks!
Ura-ura-ura minugi poolt!
Fantastiline nädalavahetus...
Vasta
#49

Minu pildid:
http://www.zone.ee/hnp05/
Vasta
#50

Sai ka osaletud nimetatud päevadel, ei kurda nende üle, ainult laat oleks võinud paraadiga samal päeval olla, siis oleks külastajaid kindlasti rohkem olnud.
Mõningaid pilte näeb sellel aadressil:
http://www.pilt.ee/view/568852

Vasta
#51

minu arust on korraldajad saanud muuhulgas hakkama kahe asjaga, mis küll eriti ületamatud ei tundu, kuid tegelikult enamasti suuri probleeme valmistavad:
1) on usaldatud auditooriumit. väljapanek oli unikaalne ja publiku usaldusele toetuv. au ja kiitus julguse eest.
2) on oma tegevust ka teistele demonstreeritud. olen kohanud vanatehnikahuvilisi, kes aastaid midagi nokitsevad (ja enamasti saavad midagi valmis ka), kuid siis ei toimu enam midagi (ei sõida ja kõik! kulub ju...). muidugi pole ju kohustus tehtut ka teistele näidata, kuid võiks ju. kasvõi üldharival eesmärgil.

üks väike kriitikanool ka mõnede osalejate pihta: vastava ajastu stiil tähendab minu mõtetes seda, et riietus on (lisaks sellele, et ta on ajastukohane) ka komplektne. lausa valus on vaadata mõnda komplekti, mille üksikelemendid on küll teatud kohas väga õigel kohal, aga tervikuna jätab karnevali mulje. asja eesmärk ei olnud ju sovjeti kummardamine (ja sellest tulenevalt mõnede arvates selle mõnitamine), vaid ajastu taasesitamine. ah, võibolla norin liiga palju, aga stiilipuhtus on minu arvates palju väärt.

kokkuvõttes siis - unustamatu mälestus minule ja kiitus korraldajatele.
Vasta
#52

Martin460 Kirjutas:Korralduse poole pealt annaks vist parandada seda ,et üritust hoida rohkem kompaktsena ühes kohas aga laialivalgumise põhjuseks oligi vist mitu üritust korraga-kuulsin isegi mingit juttu,et see lintmakidisko olevat tehtud teises kohas SEEteatri konkurentide poolt...Ise käisin kõik kolm muuseumi läbi ja tuleb tunnistada,et nähtu ületas julgelt kõik minu ootused-lootused.

Täitsa õige. Lintmakidisko oli tõepoolest nn. konkurentide poolt korraldatud. Aga tegelikult võiks ju kõik sõbrad olema jne. Utoopia. See pole võimalik.

Väga tore, et nii paljudele inimestele üritus meeldis. Rõõm kuulda. Ise olen korraldava poole pealt ja nautisin üritust tõepoolest. Mõtlen siiamaani, et kui tore ja vägev ja lahe see oli. Isegi paar templit, mis ürituse ajal sai kätele löödud, on veel alles Big Grin Tekib küsimus, et mida ma siin foorumis teen, eks? No mitte midagi erilist ei tee. Seda huvitavat teemat loen. Ja vastata tahtsin ka ja nüüd on mul kasutaja. Palju postitusi minult nagunii ei tule Toungue

Ootame järgmist aastat!
Vasta
#53

Suured tänud kõigile osalejatele - palju paremat seltskonda ei olnud võimalik ka märgades unenägudes loota!!!
Ürituse eesmägiks ja ülesehituseks on ikkagi osalemisüritus, mitte kontserdi või etenduse tüüpi publikuüritus vaatamiseks ja järmistel kordadel loodaks selliseid aktiivsust ja osalemist pakkuvaid tegevusi, alates kohapeal ise mustvalgete piltide tegemise võimalusest...

Ürituse laialivalgumise kohapealt niipalju, et nostalgiapäevad ei toimunud ainult Vikeros vaid Haapsalu linnas, mis on sellise ürituse jaoks piisavalt pisike koht, et ei tohiks tekkida üksteise ärakaotamise ohtu ja samas on võimalik pakkuda huvitavat tegevust ja meelelahutust erinevate huvidega ja maitsetega inimestele. See, et sellel aastal oli kaasalöövaid asutusi ja meelelahutuskohti nii vähe on alguse asi. Klubi 8 (ehk pioneeride maja) oli lisaks muuseumitele üks väheseid, kes meie üleskutsega kaasa tuli ja temaatilise lintmakidisko korraldas ja see kajastus ka nostalgiapäevade kavas, mis osalejatele jagati.

Teise korruse delegaatide baari kaubanduslikuks tegevuseks lahtihoidmine oli kahjuks lihtsalt tööjõu taga ja lubame ennast järmisel aastal parandada... see aasta oli see lihtsalt vikero poolt toodetud baari näidisena eksponaat.

Publiku usalduse ja raamatukogu mitte eriti rikkaliku valiku vahel oli väikene seos - päris kõike väga rariteetseid eksemplare esimesel korral igaksjuhuks eksponeerima ei hakanud aga see aasta andis ainult selle kohapealt positiivse kogemuse - peale esmast, mitte väga põhjalikku inventuuri, on kaduma saanud ainult üks d4 jalgratta abimootori manuaal ja ka see mitte raamatukogutoast vaid näitusesaalis olnud mootrikomplekti juurest (õnne uuele omanikule ja kui see talle rõõmu valmistab ja vajalik oli siis ega ma kade ei ole... aga oleks võinud küsida ja ma oleksin selle ise kinkinud).
Samas ühtin ka Martini arvamusega selle viu-viu naisterahva kohapealt... aga need kaks pisiprobleemi ei varjutanud mittekuidagi kogu seda positiivset meeleolu... ja kohtumiseni järgmisel aastal.
Vasta
#54

Lugege eilset (15.09) Eesti Ekspressi ka. Või teine võimalus on: http://www.ekspress.ee/viewdoc/C29F498F6...7B0030A691
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne