Kuidas on kõige mõttekam tuua Saksast tsikkel?
#1

Hei!
Kui lugeda Saksa kuulutustelehti, siis tundub, et seal müüakse kasutatud motikaid ikka kohe tunduvalt odavamalt kui Eestis - kas keegi on neid sealt toomas käinud? Kuidas on kõige mõttekam asi ära tuua ning mismoodi tollis vormistada (näiteks varuosadena?). Või kui kallis on Eestis arvelevõtmine?
Ja teiseks huvitaks mind, kust saaks kõige normaalsema hinnaga motikariideid ja kiivreid? Oskate soovitada kohti/hinda/kvaliteeti?Smile

Terv.
Vasta
#2

riideid otsi tallinnas motodepoost. suur valik. honda keskus lasnamäel peaks ka suur olema.

aga veel parem, kui juba ratta Saksamaalt tood, too ka riided. valik parem ja võid leida uskumatuid aksessuaare.
Vasta
#3

On tutvusi mehega, kes veab Saksast tsikleid ja saab ka tellida oma soovi järgi ! Ainult praegu ei tea, millal ta sinna jälle läheb, kuna alles tuli sealt.Riideid soovitan nagu Marigi sealt osta, kuna tihti tulevad hindade vahed kordades väiksemad kui siin. Võib olla on asi selles, et meil aetakse firma nime taga, kuid on ka väga palju nn nimetuid tegijaid ja nende kvaliteet ei ole sugugi laita.
Vasta
#4

Aga kust siis selle vennaga ühti saaks - ta tõepoolest vast oskaks kõige paremini aidata nii yhel kui ka teisel temal?Smile Sest ega selle tsikli toomisega nüüd nii kiire ka pole - lumeraas alles maas jneSmile
Vasta
#5

Jäta õige omad soovid ja hinnaklassid siia, ma räägin temaga läbi ja siis järgmine nädal annan teada ! Ma olen selle telefoninumbri kuhugi ära käkkinud Sad
Aga järgmine nädal pean ma nagunii tema juurde minema ja siis saan ka kontaktandmed anda Smile
Vasta
#6

Peaaegu kõik Lõuna-Eesti automüüad toovad ka tsikleid. Sõber läks hiljuti 100 Eur.asi maksma, kuid see oli sõbrahind. 3000 on tavaline taks Uuri seal Lõuna pooltSmile
Vasta
#7

Ood, ma\'i saanud nyyd aru - kas see 3000 on kroonides toomise hind või EUR-des keskmise tsikli hind?Smile
Vasta
#8

Üldiselt on asi nii, et tsiklid on Saksas siiski ikka päris kallid. Odavalt võid saada pilli, mille juppe pead taga ajama muuseumist. Mida vanem aparaat, seda suuremad probleemid varuosadega. Ise ei ole üldes tsikli fänn, kuid tuttav mees tahtis kunagi ühte Yamahat nn \"odavalt\" osta, tegu oli vist 83 aasta pilliga. Kuna aparaat oli nii vana, siis vajasid mõningad kuluvosad vahetust ja kahjuks ei näidanud neid ükski meie tsiklifirma kataloog. Peale selle peab kindlast huvi tundma, kas see tsikkel on tehtud euroopa turu jaoks, kui ei siis võid kah natuke varuosade koma kohta hinnas tahapoole lükata.Aga samas ei ole ise asja vastu huvi tundnud, need tähelepanekud on tulnud elust enesest !
PS see minu tuttav tsiklivedaja on kah lõunaosariikidest pärit Smile
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ProZ
Ood, ma\'i saanud nyyd aru - kas see 3000 on kroonides toomise hind või EUR-des keskmise tsikli hind?Smile
3000EEK on keskmine toomise hind
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne