Jääkidest Chopper ja DKW taastamine
#1

Nii minu tegemised siis siin :

Minu kuldse tibu DKW taastamise projekt

Jääkidest aga Chopper

Vasta
#2

nojah. Tore hübriid tuleb küll. Esimest korda näen, et keegi DKW-st tsopperit ehitab. Aga juppe pole mõtet seisma ka jätta. Mootorrattad ikka sõitmiseks loodud.

Tore kui inimestel niipalju vaba aega on, et saab ise omale midagi ehitada....

Edu ja jõudu!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Tere

Tänud, jõudu ja edu kulub kõvasti.
Esialgu nagu tahtsin chopperi ette teleskoobid panna aga siis tekkis mõte kasutada ikkagi teise paari leitud DKW kahvli osasid ära.
Seoses sellega tekkis kohe ka takistus ......... pole selliseid põski saada ja olin juba uuesti asunud teleskoobi otsingule kui sõber soomest helistas ja päris et millised need on jne .......... kokkuvõttes tõi ta mulle siis juba 15 cm pikendatud kõljeplekid ära mis küll kvaliteedilt ei hiilga aga asi seegi.
Eks sellest tuleb mingi segane sõiduriist kuhu külge poogitud erinevaid nõukogude aegsete motikate osi.

Loodan enne talve asjanduse kokku komplekteerida, et siis kevadel saaks lõppviimistluse teha ja kokku panna.

Kui see valmis siis raskem ülesanne juba DKW Smile

isandpauk Kirjutas:nojah. Tore hübriid tuleb küll. Esimest korda näen, et keegi DKW-st tsopperit ehitab. Aga juppe pole mõtet seisma ka jätta. Mootorrattad ikka sõitmiseks loodud.

Tore kui inimestel niipalju vaba aega on, et saab ise omale midagi ehitada....

Edu ja jõudu!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne