Volvo 440 91a
#1

Sai omale muretsetud liikur nimega Volvo 440DL.Sünniaastaks märgitud 91a ja Maarjamaal liikumise alguseks 96a juuli...
Igatahes minu kätte sattus ta Valgast(ise peidan end Pärnus) ja peale 190km kojusõitu olin autoga rohkem kui rahul.
Muidugi teevad \"lastehaigused\" muret.Seega kallid foorumlased palun teilt võimalust mööda abi ja infot.
Mured sellised:
a:jama karburaatoriga(ei saa vist piisavalt bensiini kätte kipub välja surema ja jõnksutab)mootoriks 1,7.
b:armatuurlaual ainukese asjana näitavad pimedas ohutulede lülitit ja muu on pime...bens,jahutus,spido jm...
c:rool kisub vasakule(kummi ei söö) ja vasak esimene nats logiseb...õõtshoob?

Kui keegi on pidanud analoogset autot või omab sellist siis andke teada.
Vasta
#2

Juks Kirjutas:b:armatuurlaual ainukese asjana näitavad pimedas ohutulede lülitit ja muu on pime...bens,jahutus,spido jm...
Tundub olevat lihtsalt kaitse viga, läbipõlenud ehk? Minu \"Kopikal\" oli ka spidomeeter pime, selgus et ei saanud lihtsalt ühendust(kaitsme otsad oksüdeerunud). Vaata kaitsmed üle ja puhasta otsad ära.
Vasta
#3

Karburaaori tagumises küljes ( umbes keskkohas) ja alumise serva ligidal on kütuse reguleerkruvi.Raske on muidugi leida seal rägastikus aga peegel abiks. Kunagi sai ühte inimest sellega aidatud , kellele esindus tahtis uut karpat pähe tõmmata.
Vasta
#4


Praeguseks siis sai vahetatud vasakpoolne rooliots ja rattalaager.Küttesegu asja uuritakse juba töökojas.
Vasta
#5

Sai autoga üks suurem auk vastu võetud(Pärnus neid jagub) ja vahetusse läks roolilatt ja kõik rooliotsad.nüüd teeb muret pragudega esiklaas ja kulunud kummid, ülevaatusel kummalegi asjale eriti hästi ei vaadata...
Paraja romu otsa olen sattunud kuid loobuda ei kavatse.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne