minu Zaz 968m 1984
#1

sai siis isa kaudu endale Zaz 968m soetatud, ilus oranži värvi ja puhaToungue mootor on 40hp... kui auto sain, siis oli see avariilises korras st nina oli sees ja päris hästi sees, aga nyyd oleme isaga auto juba korralikumax teinudSmile

m6ned pildid kaa:
http://pilt.ee/view/532135/

[Pilt: 1192821825edf6.jpg]
[Pilt: 11928215e92eb9.jpg]
[Pilt: 11928221062429.jpg]
[Pilt: 119282236ccc96.jpg]
Vasta
#2

okei, mehed, aidake mind nyyd!!

mul sasseril ei tööta esimene pytt(see, mis on juhile k6ige lähemal) ma vahetasin kyynla ära ja ikka ei midagiSad aidake ja öelge omad arvamused

ette tänades R
Vasta
#3

Säde muidu korralik?
Vasta
#4

sädet ma polegi vaadanud veelSad
ma tean, et seda olex pidanud tegema esimese asjana, homme vaatan ja sis kirjutan siia.
Vasta
#5

säde on yx n6rgukene esimesel kyynlalSad
Vasta
#6

Algatuseks proovi teist juhet/piipu/küünalt.
Vasta
#7

proovisime teise juhtmega kaa, tulemus sama, aga teise kyynlaga oli veel väixem sädeSad ja sasseri kyynlaid pole ju saada kaa eriti ja ma ei akka ju tavalisele kyynlale seibe vahele panema, mul pole nii palju seibe
Vasta
#8

On ka müügil NGK küünlad mis sobibvad zazile. Need on lühikese keermega, sobib vene mootoratta küünlad, UAZi omad jne. Küsi tanklast. Aga vaata et küünlal poleks märget R.
Vasta
#9

njah, ma juba m6tlesingi oma tsiklis6bralt kysida tsikli kyynlaidSmile aga mul on sidur kaa kahtlane, ma lasen siduri praktiliselt lahti ja ta akkab alles sis liikuma, kas keegi oskab aidata?
Vasta
#10

nii, sain juba abi, mul on sidurisilinder katki, laseb 6li läbi... peax vist uee muretsemaBig Grin
Vasta
#11

nii, täna t6mbasime sapakaga yle kuudi
Vasta
#12

Alles oli vaja uut sidurisilindrit ja nüüd siis sõitsite üle kuudi?
Vasta
#13

jah, kogematta s6itsime kurvis liiga kiirelt ja sapakas vajus kyljele... kyljele, mitte ei lennaud mitusada ringi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne